Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátlót szedek, és...

Ha fogamzásgátlót szedek, és az aktus óta vérzésem is volt, akkor biztosan kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, ha rendesen szedem, akkor nagy valószínűséggel nem vagyok terhes. Nem trollkodásból teszem fel a kérdést.

Normálisan szedem évek óta. Nem is volt eddig semmi gond. Viszont néhány napja feszül a mellem, alhasi fájdalmam van (mintha mindjárt megjönne) és hányingerem.

Az aktus óta erős vérzésem volt, tehát nem is gyanakodtam terhességre eddig.



2022. dec. 25. 18:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ne itt vitatkozzatok már...


A válaszokat köszönöm! Nekem januárban esedékes az éves rákszűrés úgyis. Lehet tényleg a fogamzásgátlóval is gond...

De valami nálam sem stimmel az tuti.

2022. dec. 25. 21:00
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak a sok kajától, amit megettél fáj a hasad, meg attól van hányingered.
2022. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem a gyomrom fáj...

Hanem az alhasam, mint mielőtt meg szokott jönni. Vettem be egy fájdalomcsillapítót, most jobb. A hányinger viszont nem múlt el sajnos.

2022. dec. 25. 22:55
 14/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul alig ettem ma a hányinger miatt.
2022. dec. 25. 22:56
 15/21 anonim válasza:
19%
#2-es vagyok. Azért tettem fel azt a kérdést, mert én okoztam néha ilyet a partnereimnek főleg az elején. Aki nagyobb mérettel rendelkezik és egy kicsit hevesebb, vagy tovább tart a dolog akkor a méhszáj ingerelve van elég rendesen. Vagyis ugye konkrétan sérülhet is, amitől begyullad és vérzés jelentkezhet. Továbbá pontosan ilyen tünetekről számoltak be a lányok, mint amiket te is leírtál. Volt olyan lány aki 2 hétig is vérzett utánam igaz nem túl erősen, mire hozzám szokott. Azt kipróbálhatod, hogy 2-3 hétig nem csináltok aktust, hanem más módon elégítitek ki egymást, enyhülnek-e a tüneteid. Szerintem ez történne.
2022. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
25%
#2,#15: Minek pontozod le? Ez a valóság. Sőt még orvoshoz is elmentünk nem egy barátnőmmel emiatt, akkor még ezt nem gondoltuk. És ezt erősítette meg. Természetesen, ha a barátod átlagos vagy átlagon aluli akkor ennek kisebb az esélye,vagy nulla. Azonban az én esetem attól még tény.
2022. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Borzasztó, hogy itt olyan emberek osztogatnak tanácsot, akiknek lövésük nincs a témáról. Ráadásul férfiak írják a baromságokat. :( Nem tudom ennél lejjebb van-e még.

#12: Remélem ezt trollkodásként írtad. Egy nő tizenéves kora óta meg tudja különböztetni, hogy a gyomra fáj, vagy az alhasa menstruáció előtt. Szerinted ha túlette magát, akkor az alhasában érez menstruációs fájdalmat?


#15,16: Na ez a másik borzalom.Nem is kommentálom. A teherbeesés témához nem is tudom minek jössz ide okoskodni. Ráadásul akkora hülyeségeket. Aztán kikéred magadnak a lepontozást. Leírta a kérdező, hogy évek óta együtt vannak, és most először jelentkezett nála ez a dolog. Azt sem írta, hogy vérezne. Fogamzásgátló mellett szép is lenne...

Fu basszus. Miért nem tiltják az olyan embereket, akik félrevezetik itt a kérdezőket? :( Menj a többi terhességgel kapcsolatos kérdés alá is írj tanácsokat, biztos nagyon otthon vagy a témában azzal, hogy megtudtuk extra nagy a méreted....

2022. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a baromi hasznos válaszokat!


Ma is fàj az alhasam egész nap. Nem érzem magam túl jól. Kezdek megijedni. Vettem be fájdalomcsillapítót. Aztán amint lehet orvoshoz megyek. Félek, hogy valami gyulladás. Gondolom nem normális ez.

2022. dec. 26. 20:23
 19/21 anonim ***** válasza:

A lepontozott 5ös vagyok.

Ma voltam a dokinál, nekem abba kell hagynom a fogamzásgátlót.

2022. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerettem volna kérni, hogy írj mi volt, úgyhogy köszönöm!


Ezek szerint a fogamzásgátló okozta a tüneteidet. :(

2022. dec. 29. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!