Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség teljes mértékben...

A terhesség teljes mértékben kizárható?

Figyelt kérdés
Októberben szexeltem egy sráccal, rá 3 napra megjött. Novemberben is megjött, ugyanolyan volt, mint mindig, akkor abbahagytam a fogamzásgátlót, most 4 napja késik. Ugye ez csak a gyógyszer miatt van? Gyógyszer nélkül sosem volt pontos.

2017. dec. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött utána 2x is akkor biztosan nem vagy az
2017. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, ha abbahagyod a gyógyszert, felborul egy kicsit (van, hogy nagyon) a hormonháztartás, de tekintve, hogy szex után 2x is menstruáltál és fogamzásgátlót szedtél, kb 100%, hogy nem vagy terhes.
2017. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha úgy gondolod,hogy kétszeri menstruálás után lehetsz még terhes,akkor miért nem csinálsz egy tesztet?
2017. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. A fogamzásgátló abbahagyása után sok nőnek "késve" jön meg a hirtelen gyógyszer megvonástól. De az is lehet, hogy a normál ciklusod nem 28 nap amit a gyógyszer csinál hanem mondjuk 32 ami szintén teljesen normális.

pl nekem 29-32 nap között szokott megjönni, az első gyógyszer utáni ciklusom 34 napos volt.

2017. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyógyszer nélkül elég kiszámíthatatlan szokott lenni, de azért félek egy kicsit.
2017. dec. 16. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött hála isten.
2017. dec. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!