Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sterilizálva lettem, de...

Sterilizálva lettem, de viszont csak görcs lett kötve vénák és vízér miatt, Vissza fordítható orvosilag vagy nem? Van idő pontom február második ára de nem mertem a kérdést fel tenni.

Figyelt kérdés

Új párom lett és szeretne gyermeket.

Lehetséges?

Hogy működik?



2023. jan. 7. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm így szült gyereket. De csak lombikkal lehetséges, és ami lényeges: nem fogod tudni államilag finanszírozottan csináltatni, művi meddővé tétel után nem jár 1 db ingyenes beültetés sem, minden fizetős.

Az ismerősömék Csehországba vagy Szlovákiába mentek, átszámítva kb. 1,5-2 millió volt, de azóta sokat romlott a forint.

2023. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

"...de lombikkal biztos lehet még babád"


Nem, egyáltalán nem biztos.

2023. jan. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos,hogy nem az exed kérte a kórházban, mert nem csinálják meg, ha nem Te kéred és írod alá a beleegyező nyilatkozatot.


Az új párod akar gyereket, az normális esetben nagyon nem jó jel. Gondold át ezt még.

2023. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem amúgy a logikát. Szül a nő 3 gyereket, és úgy érzi, ez a max, emiatt sterilizáltatja magát. Aztán szakít/elválik, és a saját bőrén is tapasztalhatja, milyem nehéz egyedülálló anyaként a 3 gyerek.

Belép egy új kapcsolatba, aztán csak azért is szülni akar az új pasinak is, hogy legyen közös. Nem tanult még az előzményből? Azt már láthatta, semmi sem tart örökké. Utána már 4 gyerekkel kell majd boldoguljon?

Az ismerősöm is, aki így szült új kapcsolatba, egyik pillanatról a másikra maradt magára 3 gyerekkel, a legkisebb pár hónapos volt. Apuka a házból kitette őket, és feléjük sem néz. Gyerektartást nem fizet.

Mi rá a garancia, hogy az új kapcsolattal nem jár így? Mert gondolom, az előzőnél sem gondolta volna, hisz akkor nem vállalnak 3 gyereket.

2023. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, az nyilván nincs tisztában azzal, hogy a lombik program nem ad 100% garanciát a terhessegre
2023. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ezt magyarád meg mert baromira érdekel hogy miaz hogy az exed kérte???
2023. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan kamu. Ő kérte, csak jobb másra fogni. Ezért is tűnt el "ily hirtelen".
2023. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!