Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bárnázás 4-5 nappal ovuláció...

Bárnázás 4-5 nappal ovuláció után lehet beágyazódási vérzés vagy sajnos ennél rosszabbat jelent?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát, így nem védekezünk és voltunk együtt ovuláció napján és előtte 2 nappal is. Tudom, hogy akkor volt ovulációm, mert mindig megérzem és ezt már kitapasztaltam.


Tudom, hogy az ovuláció után 1 héttel lehetséges a beágyazódás, így ez még nekem korainak tűnik, de akkor mégis mi lehet ez? Volt valakinek ilyen korán beágyazódási bárnázása, vagy ez valami rosszat jelent?



2023. jan. 12. 07:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Én igaz lombikkal vagyok. De kb a 7. Napon es most a 9. Napon is (lombiknál beagyazodasi idő lehet) barnáztam.

Nekem sokszor fordult már elő mensi elött barnázás, de az kitartott végig mensiig.

Most nemtudom hogy alakul, de azt szeretném kérdezni, hogy neked mennyi volt ez a barnázás? Tisztaságin 1 csepp és ennyi?

2023. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!