Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy éve nem jön a...

Több, mint egy éve nem jön a baba, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kicsit el vagyok veszve, segítséget szeretnék kérni.

Mikor ti elkezdtétek a kivizsgálást hova fordultatok először?

Voltam két sztk alapú nőgyógyásznál is

Első válasza: sztk alapon nem tud semmit csinálni, menjek a Kaáliba vagy ő is tud segiteni, de csak magán úton

Másik orvos válasza: túl sok betege van így sztk alapon nem tudja vállalni, hogy elkezdjük a kivizsgálást


Legtöbb helyen azt olvastam, hogy márpedig nőgyógyász által kell az alap vizsgálatokat megcsinalni, utána lehet tovább menni máshova.


Most mi az igazság? Közben költöztünk, máshova tartozom már orvoshoz, érdemes oda is elmenni egy nőgyógyászhoz, hátha segít? Vagy tényleg rögtön a Kaáli a megoldás?

Ti hogy kezdtétek el a vizsgálatokat és kinél?

Kétségbe vagyok már esve, hogy hova fordulhatok :(



2023. jan. 12. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásztól kérj beutalót meddőségi központba.

Ott kapsz majd listát az elvégzendő vizsgálatokról. És a szükséges beutalókat is megkapjátok (te és a párod).

2023. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ooo na ez már jobban hangzik, hogy kapnom kellene irány kutatást

Itteni orvoshoz bejelentkezek, hátha ő szeretne is segiteni és nem csak pattint

2023. jan. 12. 08:27
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Legeslegerőször a pasiddal kezdjenek. Nem fájdalmas, egyszerű vizsgálat, és ha nála minden oké, akkor ráér magadat elkezdeni nyaggatni a sok szarral.
2023. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as Nyersen fogalmazott de igaza van.Tényleg nagyon macerás egy meddőségi kezelés de megéri ha sikerül.A férfinek nem kell magát hormonokkal bombázni,neki csak le kell adni az "anyagot".Nyilván az is lehet nehéz de akkor is az oroszlán rész a nőre hárul de nem kell megijedni mert ha mindent úgy csinálsz majd ahogy az orvos mondja akkor nem szokott probléma adódni.
2023. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nálam van a gond, ez 100% exemmel 2 évig próbálkoztunk és nem jött össze.

Férjemnek pedig lenne már gyermeke, de sajnálatos módon 25. hétben meghalt a baba.

Most is többször volt pozitív tesztem, de 6.hétben mindig elkezdtem vérezni és elment a baba :(


De természetesen az ő vizsgálata lesz az első, ezt már megbeszéltük itthon

2023. jan. 12. 08:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos ebből hogy veled van a gond csak és kizárólag.Bocsi de butaságot beszélsz mert nem értessz hozzá.Attól hogy 2 évig nem jött össze lehet a sperma is problémás.A mostani vetélések pedig szintén lehetnek sperma problémától mert pont sokszor az első trimeszteri vetélések a sperma problémára is utalhatnak.Nálunk is ez volt onnan tudom.
2023. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló nőgyógyásztól, legalábbis nekünk nem kellett semmi. Csak hívd fel a reprodukciós intézetet, és kérj időpontot.
2023. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem kellett.Csak odatelefonáltam és megkaptuk az időpontot a konzultációra.Akkor még párom is bejöhetett,csak a covid mizéria miatt mostmár nem mehet be a konzira a férfi.
2023. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Ismerősömnél is a férj problémája miatt vetélt el sorozatosan a feleség, lombikkal is.

Gondolj csak arra, a kenyér sem kel meg, ha nem jó a kovász.

2023. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld pacsi 😁😊
2023. jan. 12. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!