Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hüvelygyűrű elhagyása után 3...

Hüvelygyűrű elhagyása után 3 hónappal sem vagyok rendben, barnás vérzés stb, hova forduljak, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél évig használtam hüvelygyűrűt. 25 éves vagyok.

Úgy gondoltuk a férjemmel, hogy márciustól nem állunk a baba útjába.

Voltam nődokinál márciusban, hogy ha esetleg van bármi gond arról tudjunk. Vizsgálat, Ultrahang és rákszűrésen estem át, mindent rendben talált. Azt mondta a hüvelygyűrű miatt pár hónapig lehetnek mellékhatások.

Javasolta az Inofolic-ot, ha babát szeretnénk. Nem vettem meg, bíztam benne, hogy ha minden jó nem kell plusz dolog és rásegíteni sem akartam, azóta átgondoltam.

Márciusba a gyűrű elhagyása után minden héten véreztem 1-2 napot, nem fájt semmim, hívtam a dokit, azt mondta semmi gond elfog múlni.

Májusban már ez a része elmúlt.

Áprilisban menszesz előtt egy 5napos enyhe barnás vérzésem volt aztàn megjött további 5 napra... Helye-közel napra pontos március óta. Most 18.-án kellene jönnie, körülbelül 9-10 napja volt peteérésem , 2 nappal ezelőtt volt egy pár csepp barnás vérzésem, azt hittem a beágyazódás lehet.

Tényleg pár csepp és el is múlt. Folytonos pisilés inger, levertség, puffadás, hőemelkedés is volt a héten. (Elég sok együttlét volt a legutóbbi menszesz óta, igazából mindig, így bíztam benne)

Eltelt 4 nap, ma reggel a barnás vérzés fogadott, gondolom megint kitart egy hétig , mint múlt hónapban es utána megjön. Így érzem de akár el is múlhat, mert a hasam nem fáj, pedig szokott előtte. Nem tudom.

Belefáradtam és nagyon kellemetlen ennyi napot menstruálni. Még mai napig a hüvelygyűrű mellékhatása lenne? Ritkán együttlét után is vérzek, annak sem tudom az okát, főleg menszesz közeli időben amikor még nem jött meg , pedig nem fáj semmi.

Szeretnénk babát, de nem ez az első, hogyan segíthetnék, hogy rendben legyek?

Jövőhétre van időpontom a dokihoz, de addig bármilyen tanácsot megfogadok, ami helyreállítana vagy segítene.

Hormonegyensúly kapszula, barátcserje, Méhpempő, Myo inositol, inofolic.

Ezeket olvastam legtöbbször, szerintetek? :)

Előre is köszönöm.



2022. jún. 12. 11:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Hónapokkal bekavarodtam mert mobilon írtam a kérdést, a lényeg röviden, hogy mindig volt valami problema :( és a májusinál volt barnás vérzésem, Nem az áprilisinél.
2022. jún. 12. 11:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyűrű után még 3 hónapig tökéletes volt minden majd utána jöttek a problémák mind elő.. aknék+ a 28 napos ciklusból volt hogy 40 nap lett.. szerintem a gyűrű letételével előjönnek azok a hormon problémák amiket addig "elfedett". Én elmennék mádik orvoshoz a helyedben. Nekem egyébként elsőre sikerült a baba ettől függetlenül mikor szerettük volna. Sok sikert nektek is!
2022. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hüvely gyűrű elhagyása után nekem 200 napig nem jött meg. Mivel nem terveztem babát se, emiatt nem aggódtam, 2x voltam amúgy dokinál, azt mondták oruljek h nem kell bajlódnom.

Rá egy, másfél évre már szerettünk volna babát de nem gondoltam h elsőre osszejon, de bizony első probalkozasbol baba lett.

2022. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!