Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt, akik megszakításos...

Vannak itt, akik megszakításos aktussal estek teherbe?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, tudom, hogy nem védekezés.

Azért szexelünk így, mert nem szeretnénk próbálkozni, de ha lenne még egy gyerekünk, úgy is jó lenne. És ma elgondolkodtam rajta, hogy vajon megtörténik-e. Erre persze nem lehet válaszolni előre. Statisztikákat olvastam róla már amikor emellett döntöttünk, de nem ismerek senkit (vagy nem tudok róla), aki így esett teherbe.

Ha van itt ilyen anyuka, elmondjátok, ti mennyi idő után lettetek terhesek, illetve az is érdekelne, hogy ti meglepődtetek vagy nem?

Mi már kb. öt éve szexelünk így. A gyerekeim sem hamar jöttek össze. Ezekből még arra is gondoltam, hogy nem lehetek valami termékeny típus.



2023. jan. 13. 00:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#9, még ha az nem is, de a tapasztalat az igen! Bár ott is jól van leírva.
2023. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

28 éve védekezünk így, én is vártam hogy becsússzon soha nem volt olyan terhességem amit nem terveztünk, mondjuk én sem esem egyből teherbe.

Unokatesóm is így védekezik 10 éve, ő egyből terhes ha nem védekezik, neki sem volt nemkivánt terhessége.

2023. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Én évekig védekeztem így mással és a férjem is mással de amikor mi találkoztunk ez a módszer nem állta meg a helyét 2x is terhes lettem. Persze nem volt gond belőle de nem értjük mi a hiba illetve azon szoktunk nevetni, hogy rámnéz és terhes leszek 🙄szóval szerintem partner függő is, ha két nagyon termékeny ember találkozik akkor nem állja meg a helyét ez a fajta védekezés esetleg extra elővigyázatossággal ciklus követéssel.
2023. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi 4 évig csináltuk így, mikor úgy döntöttünk hogy baba legyen akkor 6 hónap után sikerült.:)
2023. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Lányom születése (7) óta alkalmaztuk és sosem csúszott be. 3 hónapja tesót szeretnénk és még megszakítás nélkül sem jött eddig.
2023. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
5 évig "védekeztünk" megszakítással... Nemlett baba.. Ellenben mikor terveztük 2.ik hónapban össze is jött... Az előváladék szerintem némi előjátékkal kiküszöbölhető. De természetesen azért ez lutri. Aki még véletlenül sem szeretne gyereket az védekezzen rendesen.
2023. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi hat évig gond nélkül védekeztunk így, első hónapban baba lett mikor akartuk, szóval termékenyek vagyunk mégsem lett előváladéktól baba.
2023. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy majd a gyerekeiteknek is ezt tanítjátok? Mert akkor lesz egy két nem várt meglepetés
2023. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nem bamba.. A nő pedig ismeri a testét, és felismeri mikor vannak a termékeny napjai (mert ugye rá lehet jönni, a nyákból, méhszáj mennyire puha, hol helyezkedik el, esetleg ovus fajdalom) Akkor nem érhet akkora meglepetés. Szerintem kb többen esnek teherbe lyukas gumi meg összevissza szedett fogamzásgátló szedés miatt, mint ugy hogy valaki ténylegesen odadigyel.
2023. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19, de amit te írsz az egy jó módszer. Nem sima megszakítás! A sima megszakitasnál ált. Ezeket nem nézik... Amit te írsz annak naptár módszer a neve.
2023. jan. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!