Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak is tesznek valamit...

A férfiak is tesznek valamit a sikeres teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Mindenféle vitamint szedünk mi nők,egészségesen étkezünk előtte mielőtt gyermeket szeretnénk. Érdekel,hogy a te férjed tett valamit a kisbaba érdekében?

2023. jan. 19. 22:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Jahm


Amúgy ezzel nekünk sem volt gond.

1-2 hónap alatt összejött az összes gyerek, amikor akartuk.

Szoptatás alatt is


De mint írtam alapból figyelünk az egészségünkre.

Ezt a példát szeretnèm a gyerekeknek is átadni.


Nem követünk semmi trendet, meg nem esünk túlzásokba sem ( nem oviban találkozott a gyerek először cukorral😉)


Viszont sportosak vagyunk..


Én nem lennék büszke rá, hogy túlsúlyos és dohányos stb a párom


A spermakép persze nem felfétlen ezen áll.. de az, hogy meddig él és/ vagy milyen minőségben az igen.



De mindenki saját magáért és családjáért felel😉

2023. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem szedett semmit és nem változtatott semmin. Igazábol mind2 baba azonnal összejött így nagyon nem is tartotta fontosnak.
2023. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
külön kasszán vagytok, vagy miért te költesz sokat gyógyszerre?
2023. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az tűnt viccesnek, hogy a védőnőnél kaptunk anya meg apa könyvet. Az övé úgy nézett ki, mint egy három éves gyerekeknek készült képes könyv, oldalanként kb. 1-2 mondattal. (Ilyenek, hogy Ciki-e pelenkázni? és erre a válasz).


Az anyakönyv meg egy 100+ oldalas folyóirat volt, aminek a fele reklám, amitől teljesen olvashatatlan lett az egész.


Nem tudom ki találta ki ezeket a szóróanyagokat, de szerinte apáknak nem kell tudniuk semmit a terhességről vagy a gyereknevelésről.

2023. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

24


Nah jah


Bár nálunk hál Istennek az anyakönyveket is átnyálazta..


De mázlim is van vele.. nem is dicsekszem, mert még a végen le akarnák nyúlni( nem lehetne szerencsére, de az ördög nem alszik)


Nemrég pár hetet kórházban voltam..( nem készültünk rá, sürgősségi esettel)

2 óvodással megoldotta a napokat, úgy hogy még az egyikkel 2 napot szintén kórházban tartózkodott..ekkor kért nagyszülői segítséget.

Mellette dolgozott is.



Szóval ez azért neki is mélyvíz volt, de helytállt..


Egy apafüzetes apukaval nem tudom mi lett volna őszintén szólva

2023. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!