Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digitalis teszt 1-2...

Clearblue digitalis teszt 1-2 het pozitivat ir ,hagyomanyos tesztek halvany pozitivak nem vart napjan. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom van egy hasonlo kerdes,de mar nem mostani,igy en is szeretnem megkerdezni, hogy esetleg tapasztalta-e valaki, hogy a digitalis clearblue teszt pozitivat irt es 1-2 hetet? Mi lett vegul? A tobbi hagyomanyos tesztem halvany,de jol lathato. Nem vart napjan teszteltem reggel elso es masodik vizeletbol. Valaszokat koszonom!



2022. szept. 30. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Halvány pozi is pozitív, ha időn belül olvastad le. Majd 2 nap múlva is tesztelj, erősödnie kellene.
2022. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj azzal, hogy 1-2 hetet ír. Kimaradt menstruáció napján pont azt kell írnia. Vagy az zavart meg hogy te most hivatalosan 4 hetes vagy, ez pedig nem azt írja? Ez a teszt a fogantatástól számít, szóval az 1-2 hét 4-5-öt jelent. Terhesnek terhes vagy, aztán majd kiderül mi lesz belőle.
2022. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így rendben van. Néhány nap múlva valószínűleg már 2-3 hetet írna ki. Nekem az elmaradt menstruáció napján már 2-3 hetet írt ki, mégsem maradt meg a terhesség. Szóval semmilyen következtetést nem lehet levonni belőle. Pozitív, egyelőre ez a lényeg.
2022. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ugyanaz vagy aki nem érti miért ír ki 1-2 hetet a clearblue újra leírom hogy semmi rendellenes nincs a teszteden hiába írod ki 100-szor.

Értem én hogy hihetetlen hogy sikerülhet de ennyire nem kellene bele lovallni magad mert több a kár így mint a haszon mivel teljesen mindegy mit teszel ha nem akar megmaradni nem fog megmaradni sajnos.

Ezt tapasztalatból írom és nem rossz szándékból.

Ha nem te vagy az a kérdező akkor is ugyanúgy ezt tudom mondani hogy az idő megmutatja mi lesz és csinálhatsz millió tesztet ahogy én tettem pár hónapja amik nálam full pozik voltak mégsem maradt meg,és?Mit értem el a tesztek nézegetésével szinte naponta?Megsúgom semmit,csak még feszültebb lettem a kelleténél.

2022. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek! Csak azt hittem, hogy akkor igy a hagyomanyos erosebb kellene, hogy legyen..de ha ez igy rendben van,akkor oke!

Nem ugyanaz a kerdezo vagyok :D

2022. szept. 30. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2022. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2022. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szòval ha halvány tesztjeid vannak teljesen jò,nekem erös pozitív lett a teszt a vérteszt pedig 120-as hcg t mutatott ki
2022. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Teszteltem azota es erosodik :)
2022. okt. 3. 07:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 1# vagyok. 💚
2022. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!