Terhességet jelez ?

Figyelt kérdés

1 nappal a havi előtt vagyok és fehér folyásom van (hasonlóan mint amikor peteérésem van). Menstruációs tüneteim nincsenek.

Mellérzékenység is társul.

Az utóbbi 3 hónapban ovuláció utántól egészen a havi érkezéséig érzékenyek a melleim .

Ezért ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Valaki tapasztalt hasonlókat ? Túl vagyok már egy vetélésen is ..


2023. jan. 26. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ezek pont a menstruáció előtti tünetek szoktak lenni.
2023. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy pozi teszt jelezhet terhességet minden más csak valami tünete!
2023. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Tesztelést holnap,ha nem jön meg és megtudod Ezek nem terhestünetek.Ha holnap negatív egy 10-es teszt, akkor nem vagy terhes.Ha biztos az ovu ideje, akkor már most is lehet pozitív,szóval ma is megpróbálhatod.
2023. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Egywrtelműen. Ne is költs tesztre. Csak a naptáradban állítsd be a szülés dátumát, nehogy rászervezd a pillást.


Milyen kérdés már ez?!

2023. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesztelsz? Hmmm???
2023. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ne bunkóskodj. Valószínűleg babát szeretne a kérdező, és reménykedik, azért szeretné ezeket a terhesség jelének tulajdonítani.
2023. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenki másképp működik . Előző pozitív tesztnél is voltak ilyen tüneteim amiket most tapasztalok . Petefészeknél enyhe szúró érzés , jelentkezik fejfájás rossz közérzet . De ezt inkább az időjárás változásaira fogom.

Tesztelni csak akkor tesztelek , ha a havi nem jelentkezik ! Addig feleslegesnek tartom .

Csak kíváncsi voltam más személyek tapasztalataira . Nem arra voltam kíváncsi , hogy a szülés dátumát nehogy a pillással keverjem össze.

2023. jan. 26. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ilyen volt az előző terhesség előtt akkor mért mástól kérdezed? 1 nappal előtte mutatja bármelyik teszt
2023. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz már nyugodtan holnap.
2023. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezted meg? Szerintem a teszt még mindig megbízhatóbb, mint a Julcsi véleménye. Nekem az ég világon semmi tünetem nem volt, amikor terhes lettem. Onnan tudtam, hogy elmaradt és 3 nap késésnél teszteltem. Nem szúrt a petefészkem, nem fájt a fejem és rossz közérzetem se volt. Ha én nekem nem ilyen volt, honnan tudjam, hogy most betalált neked vagy sem? Olyan jókat tudtok kérdezni, komolyan. Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy mi az 5-ös lottó nyerőszámai. Ugyanilyen valószínűséggel tudjuk neked megmondani azt is, hogy terhes vagy vagy nem. A tesztet erre találták ki.
2023. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!