Ovuláció jelei?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban fogom elkezdeni az LH tesztet csinálni, de addig is kiváncsi lennék, hogy esetleg még miből vehetem észre az ovulációt? Múlt hónapban, nagyjából pont középidőben ilyen nyúlós, takony jellegű átlátszó, szagtalan folyásom volt pár napig, szerintetek akkor valószínüleg peteérésem volt? Utána volt egy kis has szurka is. Pont ekkor voltunk együtt a férjemmel kétszer, de a baba nem jött össze.. elég sokáig tart a vérzésem, nagyjából 30-35 nap közé esik a ciklusom és mellé még szoptatom a lányomat. Emiatt van bennem egy kis félsz, hogy a szoptatás nem rontja az esélyt a kistesóra? Nem szopizik amúgy már sokszor, max néha reggel, és két altatásnál, éjszaka már nem. Menstruációm nagyon hamar megjött, kb 3 hónapos korában. Esetleg érdemes lenne szednem valami vitamint? Minden tanácsot megköszönök!

2023. jan. 26. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Más jeleit nemismerem az ovulációnak azokon kívül amit leírtál. Esetleg még annyi hogy ilyenkor a méhszáj nagyon felpuhul, ki tudod tapogatni :)

Én palástfű teát ittam napi 2x peteéréstől. És az első hónapban ahogy elkezdtem sikerült is. :)

2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

A palástfű tea pedig a beágyazódást segíti. A pozitív teszt után is ittam még 2 hétig napi 1x 😊

Szorítok a pozitiv tesztért 😊

2023. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam erről a gyógynövényről, kipróbálom mindenképpen köszönöm a tanácsot! 😊
2023. jan. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!