Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet érezni a terhességet?

Hol lehet érezni a terhességet?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom, de a terhességet hol lehet érezni? Hasi tájékon gondolom.
2023. jan. 30. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Az elején egészen lent alhasban, de nem mindenki érzi.
2023. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeméremdomb felett közvetlenül..
2023. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

2. Vagyok


Ahol görcsöl, amikor menstruálsz, (ha szokott)

2023. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az volt az első "érzésem" amikor megmozdul(tak).

Elötte semmi. 2x voltam terhes

2023. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az lett gyanús, hgoy nem teli alhasam fájt csípőtől csípőig, meg nem a petefészekszurkát éreztem bal oldalt, hanem középen fájt kb behatárolható tenyérnyi részen, köldök alatt, szeméremdomb felett. De nyilván logikus, hiszen a méhben zajlik a terhesség, hol máshol lehetne érezni. Én mondjuk egész nap émelyegtem, mint aki másnapos, így délután már teszteltem is, pedig 4 nappal nem várt előtt voltam. Mivel évek óta vártuk a sikert, bizony mindent is figyeltem. Ha nem lettem volna ráhangolódva, tuti észre se veszem ilyen hamar.
2023. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!