Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet ami elvileg...

Vettem tesztet ami elvileg 6nappal menszesz elött kimutatja a terhességet! Szerintetek mennyire megbizható? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez egyén függő.

Függ hogy mikor volt a megtermékenyülés, mennyit termelődik addig a napig a hcg a szervezetedben stb.

Átlagosan az ovulációtól számított 10-12. napot az ilyenfajta teszt valós eredményt ad.

2023. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Az marketingfogás


Néha 4 nappal korábban kimutatja, de felesleges az elmaradt mensi előtt tesztelni.

2023. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg a vetélés a menstruáció előtt. Teljesen fölösleges tesztelni, ha nem kell progreszteron pótlás. Várd ki a mensit. Még akkor is 4:5-höz a valószínűsége, hogy megmarad, amíg megjön a szívhang.
2023. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A predictorvearli tényleg nagyon érzékeny. Mondjuk nem mindegy hanyadik dpo neked a mensi előtt 6 nap,nekem az 9 de ha neked csak 7 akkor nem fogja mutatni.

Dpo az ovutól eltelt napok száma, így azt nem árt tudni, ovu után hanyadik nap jön meg neked, ez minden hónapba fix, meg hogy mikor volt ovud

2023. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pozitív is lesz, lehet kémiai is, akkor pedig csalódni fogsz. Ha várandós vagy, akkor az elmaradt menstruáció után is elég tesztelni.

Ha progeszteron pótlás kell, akkor más a helyzet.

2023. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta, halvany volt a madodik csik, de mikor 2 naponta ujra teszteltem latszott hogy erosodik a masodik csik.
2023. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!