Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt után...

Pozitív terhességi teszt után mennyivel kell orvoshoz fordulni és orvost választani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már előtte kiválasztottam az orvost, egyértelmű volt, hogy ahhoz fogok járni terhesgondozásra, akihez amúgy is jártam.

a pozitív teszt napján mentem hozzá, időpontom volt, ő kérte, hogy reggel teszteljek egyet.

2016. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el. Az én dokim, miután felhívtam a pozitív teszttel, azt mondta 3-4 hét múlva hívjam és egyeztetünk időpontot, kb. 9-10. héten. És ez után már szerintem érdemes dokit is választani. :)
2016. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6-7 hetes kismamaként érdemes egy ultrahangot csináltatni. Ha a választott orvoshoz nehéz bejutni, az időpontékérést is úgy kell igazítani, hogy ne juss be hozzá túl későn...


Ha volt már gondod, pl. vetélésed, vagy kell valami gyógyszert szedned, akkor viszont ne várj sokáig az orvossal.

2016. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációtól számítva a 6. 7. héten érdemes, ha minden rendben van, de ha nem vagy jól, vagy szeretnéd akkor korábban is mehetsz, csak nem fog még sok mindent látni a doki.
2016. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szinte azonnal hívtam a dokim és megegyeztünk,hogy a 6.héten megyek,addig elkezdtem a gyógyszer szedését amit régebben felírtak. Mivel a dokim nem vállal szülést már,így keresnem kell másikat. Most vagyok 12+5 és jövő héten keresem fel a választott dokimat,úgy gondoltam ha minden oksi eddig akkor ráérek a keresgéléssel,addig meg van aki ellásson.
2016. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az orvos kérésére csináltam a tesztet, tehát lényegében azonnal tudta, hogy mi a helyzet.

Nem választottam orvost, gondozásra a korábbi orvosomhoz jártam végig, illetve a terhesgondozó orvosához, szülni pedig az éppen aktuális osztályos orvosnál szültem.

2016. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!