Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensim a...

3 napja késik a mensim a mensi tüneteit érzem hozzáteszem babát szeretnénk 12-13.án volt pozitív ovu tesztem együtt is voltunk viszont ma kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet és újra pozitív lett . Vajon ez mitől van ? Gond lehet?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít normálisnak egyáltalán. Használod a progeszteront, pihensz. Ennyit tudsz tenni. Sajnos most várakozni kell, hogy megmarad-e a terhesség.

Kívánom a legjobbakat!

2023. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszod

Kicsit elkeseredtem annyira örültünk neki 😞

Nagyon bízom benne hogy nem lesz gond és velünk marad 🤞🏼🙏

2023. febr. 7. 18:38
 23/25 anonim ***** válasza:

Kitartás! Én is a legjobbakat kívánom. Talán, ha csökken a barnázás az lehet jó jel, de sajnos még két hétig minimum izgulás lesz. Mondjuk mindig van mitől félni, de pozitívnak kell lenni. Szóval csak a jóra próbálj gondolni, és még ne éljétek bele magatokat. Az első biztos dolog a szívhang. Addig vedd úgy, hogy talán terhes vagy, hisz biztosat még nem tudtok :)



A legjobbakat kívánom!!!

2023. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nagyon kedves tőled ❤️

Próbálok pozitív maradni remelem minden rendben lesz és örülhetünk neki 🙏

Köszönöm mégegyszer 😘

2023. febr. 7. 22:10
 25/25 NTBS ***** válasza:
Ne idegeskedj. Ennyit tehetsz. A többit bízd az égiekre.
2023. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!