Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztünk aki mensi...

Van olyan köztünk aki mensi elmaradásnál csinált (kíváncsiságból) LH tesztet ? + hcg teszt ? LH teszt pozitív de HCG negatív? Végül megjött ? Vagy baba lett belőle ? :)

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 17:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Lh pozitív alatt mit értesz? Hogy van rajta egy halvány csík, vagy hogy valóban pozitív, tehát a teszt csík erősebb vagy legalább olyan erős, mint a kontroll csík?

Amúgy én csináltam LH tesztet, mert az volt itthon ami már amúgy is lejárt és azon volt egy halvány csík, utána csináltam egy hcgt és azon is volt halvány csík. Ha az Lh erős lett volna, akkor valószínűleg éppen peteérés lett volna és nem lett volna a hcg pozi

2022. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
a mensi kozeledtével is lehet magas az lh szint es pozitiv a teszt, ezert tök hülyeség ez az lh jósteszt.
2022. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az lh is erős két csíkos volt amikor a hcg is az lett.
2022. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Az LH teszt majdnem olyan erős mint a kontroll csík. Viszont a terhes teszt meg negatív.

Nyugodtan tarthat bárki hülyének de késik a mensi es gondoltam csinálok tesztet.

Az LH majdnem olyan erős mint a kontroll viszont a terhes teszt negatív.

2022. márc. 5. 17:52
 5/32 anonim ***** válasza:

Igen, kb. erre jó a "jósteszt", hogy ne tudd, mi van. 🤣

De ha késésnél a hcg negatív, akkor terhes nem vagy, az borítékolható.

2022. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Volt akinél több nap után mutatta csak halványan a pozitívat a hcg így annyira nem 100% hogy nincs.

És mielőtt azt hinnéd, hogy csak “ almodozok “… eszemben sincs!

Ha nem jött össze a baba akkor várom az új lehetőség ☺️🤞🏼

De ahhoz örülnék ha megjönne :) csak “ sajnos “ semmi jele a mensinek

2022. márc. 5. 18:03
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha relatív rendszeres a ciklusod, akkor a késésnél negatív teszt azért közel van a 100%-os bizonyossághoz...

Tudom, igen, itt az oldalon mindenkinek kiszakad a gumi meg később mutatja csak a terhességi teszt a babát, sőt az utóbbi időben megszaporodtak azok is, akiknek a vizeletébe nem választódik ki Hcg - de nem kell minden kamut bekajálni...😉

2022. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem kajálok be minden kamut…

Anyukám példájából is kiindulhatok.

Mikor a tesommal volt terhes ki se mutatta a teszt.

Elment dokihoz ott a rendelőben csináltattak vele tesztet ami negatív volt miközben az orvos megállapította hogy terhes.

Másik példa, hogy a tesom terhes volt ugyan úgy megjött neki csak mensi után is érzékeny volt a pocakja kiderült hogy 5 hetes terhes.

Szóval vannak még csodák.

2022. márc. 5. 18:15
 9/32 anonim ***** válasza:
Jaj, rád emlékszem, írtál már ki kérdést...
2022. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Írtam ki kérdést?

És emlékszik rám? :)

Na erre kiváncsi vagyok 😃

Tudtommal ez az első kérdésem.

De szívesen várom a linket az előző kérdésemről. 😊

2022. márc. 5. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!