Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensim a...

3 napja késik a mensim a mensi tüneteit érzem hozzáteszem babát szeretnénk 12-13.án volt pozitív ovu tesztem együtt is voltunk viszont ma kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet és újra pozitív lett . Vajon ez mitől van ? Gond lehet?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen :)

Most éppen dolgozok de este veszek egyet és megcsinálom

Remelem baba lesz a dologban 🤞🏼

2023. febr. 1. 14:29
 12/25 anonim ***** válasza:
Drukkolok🙏🏻🤗
2023. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤞🏼😘
2023. febr. 1. 14:37
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ovutól eltelt napok száma fix, így ha kiszámoltad eddig hogy hány napra jön meg ovutól és nem jött meg akkor, nagy eséllyel terhes vagy. Nekem 15.napon jön meg.

A teszt főleg egy predictor early a nemvárt előtt 4 nappal már elég biztosat mutat

2023. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy :) teszteltél?
2023. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg az ovu teszt is pozi ha terhesség van, szóval lehet sikerült. Írd meg a teszt eredményét.
2023. febr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Igazatok lett lányok 😍

Este már nem tudtam venni tesztet de reggel ez volt az első dolgom ☺️

Most végeztem el és két erős csík lett 😍❤️❤️❤️

Istenem elmondhatatlan érzés annyira boldog vagyok 😍😍❤️

2023. febr. 2. 08:29
 18/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget :)
2023. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😍❤️
2023. febr. 2. 10:46
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap kicsit megijedtem mert reggel véreztem sötét színű volt de 2-3 törlés után már nem volt csak ilyen barna folyás nem volt darabos rögtön mentem az orvosnál féltem hogy esetleg elmegy a baba de még nem látta a babát azt mondta meg túl korai terhesség és azért nem látja kb 4 hetes lehet azt mondta hogy ilyenkor meg csak a terhességi teszt mutatja ki irt fel napi 3x1 Utrogestan-t 10 nap múlva kell visszamennem

Csináltam újra 2db hcg tesztet az egyik kazettás a másik digitális mind a kettő pozitív lett

Azóta is barna folyásom van nagyon kevés mennyiségben. Azóta pihenek egész nap fekszek.

Nagyon felek esetleg attól hogy el akar menni a baba ? Vagy ez meg normálisnak számít?

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tudnátok tanácsot adni ?

2023. febr. 7. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!