Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemisek! Ti pihentetek a...

Inszemisek! Ti pihentetek a beavatkozás után, vagy mentetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Biztosabb a siker, ha aznap fekszem? A hónapban lesz az első inszemink, nagyon izgulok, remélem sikerülni fog
2010. okt. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
en utanna levo nap itthon maradtam es fekudtem egesz nap , de azutan ugyanugy eltem az eletem , ket nap mulva fogom megtudni az eredmenyt
2010. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én másnap elmentem dolgozni, igaz, iroda munkát végzek, és egész nap ülök. Ha nem ilyen munkám lenne, akkor biztosan otthon maradtam volna. Az inszem napján, pedig egész nap pihentem. Sok sikert!
2010. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából én egy dekát sem pihentem és nem is feküdtem. Az inszem után lábamon mentem fel a kórteremben ahol a ruhám volt és rögtön öltöztem és indultunk haza. 150 km-es út.

És mégis elsőre sikerült! :-) Szerencsénk volt! :-)

2010. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:

mi az inszem napján még este ráerősítettünk itthon :D

én sem pihentem,és másnap dolgoztam.Nekünk is sikerült

2010. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszolónak gratulálok a babához! Megnyugtató, hogy elsőre sikerülhet
2010. okt. 5. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!