Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után ti fekve...

Együttlét után ti fekve maradtok, ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnénk babát és igazából eddig csak egy gumi nélküli együtt létünk volt tegnap.

Előtte 4 évig gumival voltunk, nekem nagyon szokatlan volt, hogy belém élvezett és ez az egész helyzet.


Aztán vízszintesen voltam, de màr folyt is minden ki rögtön és még utána is folyt.


Én sajnos olyan vagyok, hogy együtt lét után rögtön pisilnem kell.

Másik problémám, amit meg gondolom meg fogok szokni majd, hogy én eddig szerettem a gumit, nekem olyan steril volt, valahogy én nem szeretem az ondó se szagát, se állagát, se ízét, se semmit, így az egész hogy belém megy el, engem zavart.


Van ezzel bárki így?


Én nagyon sajnálom, hogy így érzem, imádom a párom és szeretnénk babát is, valószínű, hogy nem fog egykettőre összejönni, mert nem tudom úgy elengedni magam msot ebben az új helyzetben.


Köszönöm a válaszokat.



2023. febr. 7. 14:26
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Én azzal nem értek egyet, hogy paradoxon, hogy imádom a férjem, de nem szeretem az ondója ízét, szagàt, állagát.

Nekem nem ő az első párom, előtte volt egy barátom, na neki se szerettem az ondóját, le nem nyeltem volna.

Egyszerűen ez olyan dolog, hogy nekem nincs gusztusom hozzá sajnos.

Ami kicsit elszomorít engem is, hogy ez engem miért rettentet így el, mert szeretnem kellene a párom testnedvét, de ha nem-nem. Szerintem biztosan nem én vagyok ezzel így teljesen egyedül.

Attól azt gondolom, hogy tudom teljes mértékben szeretni őt.

Nekem volt egy rossz élményem évekkel ezelőtt, hogy leakartam nyelni és sajnos majdnem elhánytam magam a kesernyés íz miatt és azóta, ha csak rágondolok felfordul a gyomrom. Pluszban még ekkor történt az is, hogy félrenyeltem benne és nagyon hosszú percekig kapart, égett tőle a torkom.

Nekem ez az előtörténete.


:(:(:( Hálistennek ezt a párom onnantól elfogadta, de nem mondtam neki, hogy amúgy ez nekem nem tetszik.


Mikor gumival szexeltünk én azt szerettem megnézni pl. Mennyi került bele, sokkal higiénikusabbnak éreztem.

Ez is lehet furán hangzik, de nekem tegnap pl. szétfolyt minden az ágyon, pedig próbáltam felemelni párnára a fenekem meg nem mocorogni.

Úgyhogy én nem gondoltam volna, bár persze looooogikus, hogy kifolyik, de nem gondoltam volna, hogy bennem ez felébreszt olyan érzést, ami miatt kicsit kellemetlenné válik az együttlét.


Nekem kb. 10 zsebi se segített:"D



Na mindegy. Köszi, hogy írtatok ehhez a nagyon intim témához. Még ha eléggé pesszimistán is közelítettem meg a témát, ami nem a szokásos.:(


Törekedni fogok megszokni ezt az új helyzetet.

2023. febr. 7. 17:52
 22/45 A kérdező kommentje:

Zsepi*

De egyébként én a neten, akár webbetegen, ahol orvosok írnak is azt olvastam érdemes 15 percig maradni vízszintesen, hogy ne nagyon folyjon ki.

2023. febr. 7. 17:55
 23/45 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy mindketten komfortosan érezzétek magatokat és eltudjatok lazulni. Kívánom, hogy megtaláljátok a módját ☺️

16-os voltam

2023. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
60%

10 vagyok nem tudom miért vagyok lepontozva


Nyilván nem a tegerbeesés reményében fekszem..

Ostobaság volna, ennyi erővel jó lenne védekezésre a hüvely kimosása🤷🏻‍♀️😆



De én kiugrálni sem szeretek.. minek? Azonnal nem folyik semmi, akkor meg használok zsepit, majd letusolunk.


( több gyereket nem szeretnék, de nem ovszerrel védekezünk)

2023. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
63%
"Mikor gumival szexeltünk én azt szerettem megnézni pl. Mennyi került bele,"😅 És ez pl. mire volt jó?🤣
2023. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
73%
Törölköző a megoldás. Arra folyhat ki minden nem lesz olyan az ágy és egyszerűbb is cserélni.
2023. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
24%
#6: Van egy remek találmány erre: papírzsebkendőnek hívják.
2023. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
31%
Mivel nekünk nehezen jött össze 30 pecet feküdtem párnával a fenekem alatt
2023. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

28. Hát ha ahelyett nyomtok egy 2. menetet is, tuti könnyebben összejön.

Igen, tudom, csak ezért estél teherbe - de nem, ha ezt nem csinálod, akkor is sikerült volna. Csak ugye a hozzád hasonlók hihetővé teszik ezt a városi legendát.

2023. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
24%

Tudod egy idő után bármit kipróbál az ember. Első kettőnél szerencsére semmi nem kellett jöttek.

Nekem amúgy nem jutottak fel orvosi vizsgálat igazolta, nem a fekvés de egy gél segített hogy ne öljem meg őket

2023. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!