Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után ti fekve...

Együttlét után ti fekve maradtok, ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnénk babát és igazából eddig csak egy gumi nélküli együtt létünk volt tegnap.

Előtte 4 évig gumival voltunk, nekem nagyon szokatlan volt, hogy belém élvezett és ez az egész helyzet.


Aztán vízszintesen voltam, de màr folyt is minden ki rögtön és még utána is folyt.


Én sajnos olyan vagyok, hogy együtt lét után rögtön pisilnem kell.

Másik problémám, amit meg gondolom meg fogok szokni majd, hogy én eddig szerettem a gumit, nekem olyan steril volt, valahogy én nem szeretem az ondó se szagát, se állagát, se ízét, se semmit, így az egész hogy belém megy el, engem zavart.


Van ezzel bárki így?


Én nagyon sajnálom, hogy így érzem, imádom a párom és szeretnénk babát is, valószínű, hogy nem fog egykettőre összejönni, mert nem tudom úgy elengedni magam msot ebben az új helyzetben.


Köszönöm a válaszokat.



2023. febr. 7. 14:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
30-as , milyen gél? Ez nekem új
2023. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem amúgy nem jutottak fel orvosi vizsgálat igazolta, nem a fekvés de egy gél segített hogy ne öljem meg őket."

Na látod, ezt egyből írhattad voona. Így aki csak az előző hozzászólásod olvasta, tévesen hiheti, hogy a fekvés a csodaszer.

Mondom, így működik az urban legend....

2023. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
80%
Teherbe esést segítő gél van egy pár a piacon, nekem akkor a pre seed gél segített. Olyan közeget biztosít ami segíti a sperma életben maradását.
2023. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
57%
Amikor mi belekezdtünk a baba projektbe elég hamar össejött. Minden nemi együttlét után kicsit megemeltem a derekam és úgy voltam egy két percig. Aztán rohantam fürdeni meg pisilni mert folyt ki belőlem a sok cucc és én is utálom. Hozzá fogsz majd szokni nyugi, nem fog annyira zavarni majd az állaga és a szaga. Lehet nem ezen múlott sőt lehet full hülyeség volt de 1 hónap alatt összehoztuk (mondjuk mi minden nap szexeltünk, megesett hogy egy nap többször).
2023. febr. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
19%
28. BIOLÓGIA ÓRA a tuti megoldás
2023. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
100%

Én szeretek hosszan ölelkezni nagyon nagyon sokáig…:) ezért sem kedvelem az anal szexet.

Ha szex után ott hagynak olyan erzésem van mintha ku..va lennék, ami persze csak szex közben jó hogy úgy vannak velem mintha…k lennék.

2023. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én erről a gélről nem hallottam, de jó tudni, hogy ilyen is van!

Bár mi még most nem használunk semmit inkább, majd lesz valahogy, nem siettetjük inkább.

:)

Tegnap is voltunk együtt es már most azért sokkal komfortosabb volt.

Megtanultuk 1 életre, hogy akkor törölköző alám, bár számomra az annyira nem oda való az ágyra..

Párom is mondta, hogy neki is szokatlan ez az új helyzet, hogy nincs gumi, meg hogy minden kifolyik és hogy így az egész ágy olyan, meg ezernyi zsepi se elég, hogy összeszedje.

Egyszerűbb volt nyilván gumi után nem kellett takarítgatni:):D

De örülök, hogy megértette, hogy mondtam, mikor kérdezte milyen, hogy nekem még szokatlan nagyon, de majd megszokom ezt is.

Sajnos nekem a nap folyamán is folyt ki, pedig este voltunk együtt. De mindig csupa volt és vizenyős tőle a bugyim, amitől akàr fel is fázhatok ebben a hidegben.

Úgyhogy betétet fogok venni, azt a picit.

2023. febr. 8. 15:03
 38/45 anonim ***** válasza:
60%

Nem urband legend, a 30 perc megemelt csípő bizonyítottan segíti a fogantatást, mondjuk hátrahajló méhnél.


Egy szülészeti dolgozó

2023. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

#37. Atyaég🤣

Nem, "felfázni" nem fogsz.


"betétet fogok venni, azt a picit" Mármint tisztasági betétet? 😆

Na de legalább a f.arokról tudod, hogy micsoda...😉

2023. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen szükségtelen, elsőre összejött.
2023. febr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!