Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után ti fekve...

Együttlét után ti fekve maradtok, ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnénk babát és igazából eddig csak egy gumi nélküli együtt létünk volt tegnap.

Előtte 4 évig gumival voltunk, nekem nagyon szokatlan volt, hogy belém élvezett és ez az egész helyzet.


Aztán vízszintesen voltam, de màr folyt is minden ki rögtön és még utána is folyt.


Én sajnos olyan vagyok, hogy együtt lét után rögtön pisilnem kell.

Másik problémám, amit meg gondolom meg fogok szokni majd, hogy én eddig szerettem a gumit, nekem olyan steril volt, valahogy én nem szeretem az ondó se szagát, se állagát, se ízét, se semmit, így az egész hogy belém megy el, engem zavart.


Van ezzel bárki így?


Én nagyon sajnálom, hogy így érzem, imádom a párom és szeretnénk babát is, valószínű, hogy nem fog egykettőre összejönni, mert nem tudom úgy elengedni magam msot ebben az új helyzetben.


Köszönöm a válaszokat.



2023. febr. 7. 14:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted neked nem kéne szaporodnod
2023. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Ahány ház, annyi szokás. Én pl. soha nem rohanok mosdóba azonnal, nálunk valahogy nem folyik mindenhova. (mikor babaprojekt volt en mindig feküdtem utána még pár percet, ártani nem árt :))
2023. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mindenkinek minden jót kívánok!:)

2023. febr. 11. 22:31
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha beléd lövi a jókora adag nemzesre teljesen alkalmas,egészséges spermat,akkor a férfi is össze szorithatja a szemérem ajkaidat!A fenekedet emeld meg párnával,hogy a huvelyed felfelé iranyuljon!Akkor nem tud egyből kifolyni belőle a sperma! Aztán tizenöt,húsz percig maradj hanyatt fekve!Annyi idő kell,hogy a kis lurkók megtalaljak az utat a petesejt felé! Ha nem zavar semmi sem benneteket baba nemzes közben, akkor biztos hogy fiú lesz az utód!
2023. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
24%
Mi lovagló pózban voltunk együtt,így lettem terhes,igaz mikor a párom belém élvezett utána még üldögéltem rajta puszilgattuk egymást.Lassan szülni fogok,június 15-ére várjuk a pici lányunkat.
2023. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!