Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közületek van olyan, akinek...

Közületek van olyan, akinek ciklus elején volt az ovulációja?

Figyelt kérdés

Honnan jöttetek rá? Lett terhesség belőle? Megismétlődött hónap közepén, vagy egy pete lökődik ki egy ciklusban?


Azért került kiírásra a kérdés, mert elég kevés infót találtam itt a gyakorin erről a témáról, és sokaknak segíthetnek a tapasztalataitok.



2023. febr. 8. 23:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ☺️
2023. febr. 9. 14:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
35 napos ciklussal 8. napon estem teherbe és ez biztos 😄. Abban a hónapban külföldön voltunk mindketten ès nem sokat találkoztunk. Később a méretek is igazolták. Most volt 4 hónapos.
2023. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem február 3.an jött meg és 8.atol csináltam Lh tesztet, de menstruáció alatt is lett egy pozitív lh tesztem

[link]


[link]

2023. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as... Én is most pont így jártam , menstruáció(ciklus) 4-dik napján volt a legerősebb az ovutesztem és azóta egyre gyengül a csík. Teljesen felborult mindenem mióta próbálkozunk. 🥺 Késett 3 napot, sokkal kevésbé fájt, és már 7-dik napja tart (2 nap erős vérzés , a többi barnázás, néha jobban beindul).
2023. febr. 13. 08:18
 15/17 A kérdező kommentje:
Általában 25 naposak a ciklusaim, 11-dik napon ovulálok.
2023. febr. 13. 08:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3.honap próbálkozás.. Remélem most össze jön.. Amúgy nekem is fel borult minden mióta próbálkozunk régen mindig 27 naposak voltak a ciklusaim, most 5 nappal hamarabb jött meg a múltkor és már csak 24 naposak..
2023. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor igyekszem nem kétségbeesni 🥺

Drukkolok nektek 🫶

2023. febr. 13. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!