Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt meddig szokott...

Ovu teszt meddig szokott pozitív lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek, most bizonytalan vagyok. Most 3.honapja tesztelek, kíváncsiságból. Azt gondoltam, hogy nincs rá szükségem, mivel egyértelműen éreztem mindig is a tüszőrepedést. Felváltva szokott jobb és bal oldalon lenni egy erős feszítő érzés, szinte már fájdalmas, nagyjából középidőben, amikor a legtöbb a nyák is. Aztán vettem teszteket, hogy ráellenőrizzek. Igazából tudatlan voltam, nem olvastam semmit róla, akkor teszteltem, amikor ezt az érzést éreztem, és nagyon örültem magamnak, mert mindhárom hónapban totál pozitív lett, sokkal erősebb volt a második csík, mint a kontroll. Viszont most olvastam csak utána, hogy a pozitív teszt után 12-36 órával van az a bizonyos tüszőrepedés. Most nem értem, hogy akkor én nem jól érzem, a teszt nem jó, ha pedig napokig pozitív, akkor honnan lehet tudni, hogy mikortól kell számolni a 12-36 órát. Másnap már negatív volt a teszt, de ha jól értelmeztem, ennek már a tesztelésnél is negatívnak kellett volna lennie, nem?
2023. febr. 10. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az érzés semmit nem jelent. Magát a repedést nem lehet érezni. Azt érzed, hogy nagy és feszít....ha elmúlik a feszítés akkor már megrepedt. A teszt pontosabb.. pár nappal később pl nekem újra szúrkál, mert az ott maradt tüsző ugye dolgozik és az ismét irritálhat egészen mensiig. Terhesség esetén marad tovább.
2023. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! Én ezt az érzést 4-6 órán keresztül szoktam érezni, utána teljesen elmúlik, nem tér vissza!
2023. febr. 10. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre még annyit tudok mondani....szülés előtt soha nem éreztem peteérést....azóta meg halálos xD szóval az érzések ezen a téren nem túl megbízhatóak. Van mikor előtte van mikor közbe van mikor itána fáj, ha érzésből biztosra lehetne menni....sokkal egyszerűbb lenne. Használj lh tesztet az a tuti. Annál közelebb az időponthoz otthon nem kerülsz.
2023. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! Én is így vagyok vele, bár én szülés előtt is éreztem, de szülés óta elég durva, néha rosszabb, mint mikor megjön. De legalább hamarabb vége:D
2023. febr. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!