Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódási vérzés?

Ez lehet a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 9 napja voltunk együtt először(febr3). Tegnap előtt (feb10) kis cseppekben rózsaszín ill. barna foltokat vettem észre ott lent. a menstruációmnak 10-ére kellett volna megjönnie. óvszerrel + megszakítással védekeztünk. egy hete feszít a mellem. sajnos most nem aktuális a babuci,még friss a kapcsolatunk:(

attól félek, hogy a tünetek arra mutatnak (beágyazódási vérzés, plusz görcsök) hogy a védekezés ellenére is teherbe estem. erre mennyi esély van? mi lehet a vérzés magyarázata, ha nem ez?

(menstruacios zavarom van, mikor megjon lázas vagyok, neha hanyok is, elotte már görcsölni szoktam, de a pecsételés nagyon új)

nemtudom ide tartozik e a darabos vizelet, de azért megemlítem.

kérlek segítsetek.



2023. febr. 12. 07:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes vagy, hanem valamilyen gyulladás, fertőzésed van mielőbb orvos, és vizelet tenyésztés. Sokáig húzod majd gyereked sem lehet
2023. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát az h lázas vagy hánysz stb mikor megjön nagyon nem normális dolog. Ez a pecsételés ezek mellett legkevésbé sem babára utal első sorban. Egyébként a beágyazódási vérzés csak itt a gyk-n olyan gyakori.Személyesen senkit nem ismerek, de még csak barátnő ismerőseinek sem volt
2023. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor a terhesség gyanúját elvethetem? ilyen részről megnyugodhatok. a nőgyógyászhoz beutalóm is van.
2023. febr. 12. 08:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz a terhesség miatt.

Az esélye hogy védekezés mellett az legyél és még a ritka pecsételő is legyen nagyon minimális

2023. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Darabos vizelet?😯


Amúgy ha óvszer+megszakítás mellett így parázol, hogy nem jutott eszedbe tesztelni?


Doki, sürgősen, a panaszaid ellátást igényelnek.

2023. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
laphámsejt leválásról olvastam, elvileg teljesen normális jelenség. mindössze kétszer volt ilyen. én és a párom is most veszítettük el. mi lehet a háttérben?
2023. febr. 12. 10:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Terhesség miatt aggódsz miközben darabos a vizeleted?! Láz általában fertőzés egyik tünete, nagyon nem normális az, hogy menstruáció idején neked 38,5 körüli lázad van! Orvos, azonnal, sürgősen, akár most vasárnap!
2023. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
most nem vagyok lázas. és semmi bajom. a darabos vizeletre már volt példa ismerősnél, semmi baja mem volt. tényleg ekkora problémát jelent? alig iszok mostanság. valószínű amiatt van
2023. febr. 12. 11:46
 9/19 anonim ***** válasza:
A láz annak a tünete, hogy valami ellen dolgozik az immunrendszered. Legyen az vírusos vagy bakteriális fertőzés, esetleg autoimmun betegség. Ezt mindenképpen ki kell vizsgálni. Én amúgy STD-re gyanakszom, leginkább ureaplasma fertőzésre vagy chlamidyára.
2023. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
csak menstruácio idejen vagyok lazas, akkor sem mindig. jelenleg semmi bajom. mindketten szuzek voltunk, szoval nem hinnem, h ilyesmi allna fent
2023. febr. 12. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!