Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet-e beágyazódási vérzés?

Ez lehet-e beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

A férjemmel nem rég kezdtük el a családtervezést.

Febr. 4-én voltunk együtt, a mensim 9-én lett volna esedékes, de sosem pontos, mióta abbahagytam a gyógyszert 5-7 nap csúszás azóta benne van. Tegnap reggel élénk piros színű volt a wc-papír, ma reggel színtén, nap közben viszont semmi. Tegnap azt hittem megjött, de ezek szerint nem. Enyhe alhasi görcseim voltak, de már elmúlt. Érdemes lenne tesztelnem már? Lehet ez beágyazódási vérzés?



2023. febr. 15. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aktus után 14 nappal biztos a teszt. szerintem meg fog jönni
2023. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 9.én kellett volna megjönnie. És ma meg tegnap vérezgettel, akkor nagyon nem jön össze a matek beágyazódásnak.

Szerintem is meg fog jönni

2023. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ennyi piros vér nem lehet beágyazódástól. A blaaztocita egy pár sejtből álló mikroszkopikus kis valami, nem jár ennyi vérzessel a beagyazódása semmiképp. Ez menstruáció.
2023. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megjött. Nekem is van olyan, hogy megjön, aztán sokkal gyengébb lesz, mintha elmúlna, és aztán taccs,bsindul úgy igazán.
2023. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Murphy.. kérdésem kiírása után kb egy órával megjött. Köszi a segítséget, próbálkozunk tovább! :)
2023. febr. 15. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült kérdező?
jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!