Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a teherbeesés esélye?Ba...

Mennyi a teherbeesés esélye?Barátnőmmel orálisan kényeztettük egymást, miután elmentem, ( a szájába ment a dolog...) ő rám ült, de nem a péniszem végére, csak egészen hátra, szinte a zacskómra, és úgy pihentünk kicsit...

Figyelt kérdés
aztán észrevettünk vmi síkosat, ami rá is került, a nemi szervére..(a hüvelybementhez nem ért hozzá..)szerintem a nyálam lehetett, amivel előtte sikosítottam... mégis mennyi a valószinüsége, h előváladék volt,és ettől teherbe esik? A zacsimon nem volt sperma!! Kérlek, őszinte, és gyors választ irjatok, NAGYON fontos lenne!! köszönöm!!!!
2008. dec. 27. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá esély,akkor sem ha előváladék volt,előváladékkal is kevés,de ha meg a hüvelybemenetéhez sem ment ez az azonositatlan síkos anyag :-) akkor semmi esély nincs rá.Maximum isten gyermekét hordozhatja a szive alatt ebben a szituációban.üdv ,remélem megnyugodtatok:-)
2008. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konvergál a nullához.
2008. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, NAGYON szépen köszönöm, ez mosz jól esett!!!!!!! azért még sztnék 1-2 választ, ha lehet, de ezt NAGYON köszönöm még1szer!!!!!!!!!
2008. dec. 27. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi esélye... Bár mindig félek ilyenekre válaszolni, nehogy később miattam legyen a baba.. de szerintem itt tényleg semmi esély rá, ha tényleg ez történt, amit leírtál! : ) Nyugodjatok meg, lehet a bnődnek is azért fog késni, ha késni fog, mert aggódtok. Nem szükséges!


Nani

2008. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített, de ha lehet, még szeretnék párat...! (biztos ami biztos...) Köszönöm!
2008. dec. 28. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódtok, esetleg menjetek el és vegyetek esemény utáni tablettát, hogy ne kelljen azon görcsölni, van-e valami, tudom, ez milyen rossz, neke is volt ilyen, én akkor elmentem tablettáért, mert inkább nyugodjak meg, mint agyonidegeskedjem magam a következő menstruációmig.

Egyébként ha nem került bele semmi, szerintem kicsi az esélye a teherbe esésnek.

Anita

2008. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!