Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensivel nektek...

Rendszertelen mensivel nektek milyen a görbétek/hogy alakul a hőtök?

Figyelt kérdés

Van valakinek hasonló cikk-cakkos görbéje rendszertelen mensi mellett?

Lassan 3 hónapja nem jött meg.Ma akarok szólni a dokinak,hogy csináljon/adjon már valamit,hogy megjöjjön.


Valaki hasonló helyzetben?


[link]


2010. okt. 6. 08:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ja,és mára ilyen lett:


[link]

2010. okt. 7. 19:23
 12/32 Nikolett85 ***** válasza:

Sziasztok, kepzeljetek ilyen a gorbem

[link]

Ugy izgulok! Hetvegen vagy megjon, vagy ......

Csak olyan erzesem van tegnaptol mintha mingyart megjon, a cicim nagyon faj! Szerintetek?

2010. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Nikolett85 ***** válasza:
Es meg annyi, hogy ilyen magas SOSEM volt a hom!
2010. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A második vagyok.

Nekem pedig ilyen lett:

[link]


Nekem is föntebb kúszott, viszont tegnap szúrt erősen az oldalam és egyszer volt egy adag ilyen tojcsis nyákom amikor megtöröltem. Én a teszttel még várhatok, de ha valamelyikőtök a hétvégén tesztel, annak nagyon nagyon drukkolok!!!

A

2010. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam ma dokinál...elküldött egyből vérvételre (még szerencse,hogy éhgyomorra mentem).A diagnózis pedig PCO :-(

Most kaptam Duphastont,ami jövő hétvégére meghozza a mensim,utána a 3.napon megyek megint vérvételre és az eredmények megbeszélése után kapok rá gyógyszereket.


A dokim azt mondta,hogy nem lesz utána gond a teherbeeséssel.A kórházban az egyik nővérrel beszélgettem éa azt mondta,hogy ilyen problémákban az én dokim az "ász"!

Azért ezt megnyugtató volt hallani! :-)


Ja...és a hőtök nagyon bíztató!Írjatok,ha tesztre kerül a sor.

2010. okt. 8. 20:28
 16/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves Kérdező! Nem sokat értek a PCO-hoz, de azt tudom, hogy gyógyszerekkel szépen rendbe lehet hozni a ciklust, és hamarosan hozzátok is el fog látogatni a gólya! Ez már csak idő kérdése!! :-)


Kedves A! Mára hogy alakult a hőd, mert a tegnapi már elég magas volt + nyák, ovufájdalom... nagyon biztató! :-)


Kedves Nikolett85! Gyönyörűen megy fel a hőd! Én nagyon drukkolok! A mindjárt megjön érzés és a cicifájdalom akár babát is jelenthet, a fiamnál pont ilyen érzésem volt, már bele is törődtem, hogy meg fog jönni, de aztán mégsem :-))


Az én görbém most ilyen, még nekem sem volt ilyen magas! [link]


C

2010. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
2010. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon aranyos vagy,hogy bíztatsz...remélem,hogy igazad lesz és nemsokára én is megtapasztalhatom az anyaságot!!!


Neked nagyon szépen alakul a hőd...bíztató!

2010. okt. 9. 11:42
 19/32 A kérdező kommentje:

Mára így alakult (szerintem a gyógyszer miatt emelkedett a hőm):


[link]


Vélemény?

2010. okt. 10. 13:21
 20/32 anonim ***** válasza:

Eddig jó! :-)) Nyákod milyen volt az utóbbi napokban, nem figyelted? Az is sokat elárul! Ez egy tök jó kis táblázat:

[link]


Én csináltam egy kisebb görbét, jobban el lehet rajta igazodni:

[link]


"C" voltam

2010. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!