Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensivel nektek...

Rendszertelen mensivel nektek milyen a görbétek/hogy alakul a hőtök?

Figyelt kérdés

Van valakinek hasonló cikk-cakkos görbéje rendszertelen mensi mellett?

Lassan 3 hónapja nem jött meg.Ma akarok szólni a dokinak,hogy csináljon/adjon már valamit,hogy megjöjjön.


Valaki hasonló helyzetben?


[link]


2010. okt. 6. 08:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, de off:Niki! Mikor tesztelsz?
2010. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Akartam írni, illetve kérdezni hogy nem-e vagy PCO Szindrómás, mert a hőgörbéd nagyon arra utal, de aztán láttam hogy azt diagdosztizálták!

Nem tudom hogy mennyire néztél utána, hogy mi is ez a PCOS.Én is az vagyok és nekünk nem nagyon van peteérésünk.A dokid nem csiáltatott inzulin terhelést.Én egy kicsit kétségbe vonom hogy ő az ász.Ne hari de már nem az a gyakorlat, hogy Duphastont adnak.Sokkal inkább metfogammát adnak az inzulinreszisztenciádra.Persze csak ha van mert nem minden esetben párosul a betegség ezzel.Nekem segített a metfogamma 850.Azért adják ezt mert a magas inzulinod androgén termelésre serkenti a petefészkedet ami férfi hormon ezért a petesejtek nem tudnak megérni és kilökődni és szépen egy sok kis cisztává alakulnak.A petefészkedet nem nézte meg ulrahangon?Mert ott te magad is láthatod, hogy úgy néz ki mintha egy nyaklánc lenne benne.Szépen körben helyezkednek el a ciszták.Bocs hogy ilye hosszan írtam le de ha rajta vagytok a gyerktémán akkor érdemes lenne megkérdezni a dokidat, hogy nem-e alkalmazná nálad is ezt a terápiát!

Minden jót kívánok!

2010. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Nikolett85 ***** válasza:

Hat lanyok sziasztok! Nagyon jo hirem van! Pozit teszteltem! Annyira boldog vagyok!!! Hat meg a ferjem! Csajok, alig tudom elhinni! 2.5ev probalkozas utan, mintha egy alom valt volna valora!

Ilen a gorbem

[link]

Barcsak minden rendben lenne es jovohetvegen hallhatnam a pici szive dobogasat!

2010. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedves Nikolett85!


Teljes szívemből GRATULÁLOK!!!Nagyon jó egészséget és problémamentes babavárást kívánok!

Remélem,hogy nem sokára én következem!

2010. okt. 11. 08:24
 25/32 Nikolett85 ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek, kivanom, hogy mindenki megtapasztalja ezt az erzest, mikor kijon a masik piros csik! Nagyo jol tudom milyen erzes varni es varni, aztan minden honapban csalodni! Bizzatok benne! Imadkozom majd ertetek is!
2010. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

17:52-esnek:


Kedves vagy,hogy megosztod velem a tapasztalataidat.A Duphastont csak 1hétig kell szednem.Arra kaptam,hogy meghozza a mensimet,hogy tudjak menni 3.napi vérvételre.


Pénteken is voltam vérvételen.Láttam a papíron,hogy az inzulint is nézeti a doki.Azt mondta,hogy az eredmény tükrében kapok majd rá gyógyszereket,de ha IR-m van,akkor megemlítem neki az általad leírt gyógyszert.

Neked segített(babatémában)?

2010. okt. 11. 08:28
 27/32 A kérdező kommentje:

15:43-as válaszoló:


Hogy sikerült kisebb görbét csinálnod?


A kérdésedre válaszolva: Egy jó pár napja inkább szárazságot tapasztalok,pedig eddig nem vettem észre hasonlót.

Szerinted?

2010. okt. 11. 08:30
 28/32 A kérdező kommentje:

MÉG EGYSZER GRATULÁLOK!!!


Aztán jelentkezz ám az UH után!Kíváncsiak vagyunk!

2010. okt. 11. 08:32
 29/32 anonim ***** válasza:

Szia!

17:52-es vagyok!Nekem segített mert volt peteérésem és szép rendszeresek lettek a ciklusaim.Mi utána nem próbálkoztunk,mert sajnos szétmentünk a párommal.Nekünk előtte volt egy babánk aki nem maradt velünk és nem bírta ki a kapcsolatunk sajnos.Remélem neked sikerül mihamarabb a babuka.Minden jót kívánok!

2010. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok Niki!! :-))


Kedves Kérdező! Úgy csináltam kisebb görbét, hogy volt egy vérfoltom szept. 21-én és azt mensinek jelöltem, így kaptam egy új ciklust. (Másik néven regisztráltam, bár nem lett volna rá szükség)

De most nagyon el vagyok keseredve, mert 3 napja csökken a hőm! :-(( Nem tudom mit jelent, de szept. elején is így történt, kiderült, nem is volt peteérésem. Igaz, akkor visszatért a termékeny nyák, most meg száraz vagyok!

[link]

[link]


És neked hogy alakul a hőd? Azért kérdeztem a nyákot, mert mielőtt elkezd emelkedni, tojásfehérjésnek kéne lenni, utána meg inkább szárazságnak (persze nem szentírás), de ha így van, akkor ovugyanús a dolog. :-))

2010. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!