Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálatkor...

Átjárhatósági vizsgálatkor mennyi pénzt "illik" adni a dokinak?! Vizsgálatkor 5000. - szoktam rendelési időben! "Magánba" még nem voltam nála!

Figyelt kérdés
A közeljövőben vár rám ez a fájdalmas vizsgálat,amitől szinte rettegek :-( Azt mondták be kell feküdni,s hogy altatva leszek...Pedig eddig úgy olvastam, hogy nem altatásban csinálják ezt a beavatkozást!
2010. okt. 6. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha altatnak, akkor ne aggódj, mert nem fogod érezni a fájdalmat. Engem nem altattak, és a doki elég durva volt...

Nekem előre megmondta, hogy 20at kér, de ez kb.3éve volt.

2010. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

20.000 Ft-ot, :-( 3 éve...úristen! Hát én most gondoltam annyit,bár még azt is sokalltam,de lehet kicsit le vagyok maradva... Nem semmi!!!

Azért köszönöm szépen a gyors választ,kedves vagy!!

2010. okt. 6. 20:46
 3/7 A kérdező kommentje:
És azóta van kicsi Babád?
2010. okt. 6. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. :)

Kicsit magas volt a prolaktinom, emiatt nem sikerült teherbe esnem, és sajnos először megcsináltak mindenféle vizsgálatot, s csak utána voltak hajlandóak vérvételre küldeni... 3x váltottam orvost, mire végre eljutottunk a hormonvizsgálathoz...

2010. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőtt volt a HSG-m. Magánorvos végezte a vizsgálatot SZTK-ban. 20 ezret adtam neki.

A kórházban lett volna, de amikor befeküdtem szóltak, hogy elromlott a röntgengép, így megoldotta a doki másképp.

Ne félj ennyire a vizsgálattól, nem annyira szörnyű.

A kontrasztanyagos befecskendezést még csak meg sem éreztem, pedig jobb oldalon elvolt záródva a petevezetékem.

A kellemetlenebb része a csövek felhelyezése volt, mert peteérés után voltam és zárt volt a méhszáj.

Ha pedig altatásban végzik el a vizsgálatot, akkor egyáltalán nincs mitől félned.

2010. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én is átestem ezen. Én nem adtam pénzt a dokinak.

Eléggé fájt, de ha altatnak nincs mitől félned.

Nekem mindkét oldal el volt záródva ezért nem estem teherbe, azóta van egy 15 hónapos kislányom:-)

A műtét után fél éven belül összehoztuk.

Sok sikert!

2010. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ,aranyosak vagytok!Nekem hétfőre lesznek készen a hormon-eredményeim!Tudom,hogy nem kellene félnem,mert altatásban nem érzem majd a fájdalmat!De én valahogy az altatástól -is- félek!Engem még sohasem altattak,semmilyen műtétem nem volt még!És kicsit ijeszt ez az alvásos állapot:-( De sokan túl estek már rajta és nagyon bízom benne, hogy kiderül mi a probléma-ha van egyáltalán-és mi az oka, hogy 2 éve nem sikerül teherbe esnem...Még egyszer köszönöm szépen Nektek a sok választ!Úgy gondolom elég lesz a 20e Ft a dokinak!
2010. okt. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!