Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tesztelek ovulációs...

Napok óta tesztelek ovulációs teszttel. Alig látható a második vonal, szinte ott sincs. Mi a véleményetek? Másnak volt ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Előző 2 hónapba nem volt ilyen. Miután elmúlt a nemvárt utánna erősebb volt a vonal de most mikor lennie kéne az ovunak nincs is vonal. Reggel és este is tesztelek. 26 naposak a ciklusaim. 12-13 napon szokott lenni az ovu. Ma van a 12.nap. Valaki volt már hasonló helyzetbe? Mi a véleményetek?

[link]



2023. márc. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem előbb, hogy már a ciklus végén jársz. Ez bőven lehet még pozitív. Hirtelen meg is ugorhat az lh szint, vagy lehet most a 14-15ik napon lesz a csúcs.
2023. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a 12-13.napon van ovud? Nem lehet, hogy hamarabb?

Nekem rövid ciklusaim vannak, 24 naposak, és a 9.napon van mindig az ovulációm. Érzem is, teszt is mutatta. Ehhez képest a menstruációs naptáram mindig a 11.napra számolja. Szerinte 24 napos ciklusnál, akkor van, közben meg nem 100%.

2023. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző két hónapba 12.napon volt a csúcs. Most meg egy vonalasak a tesztjeim. És akkor is elotte is két csikosak voltak. [link]
2023. márc. 18. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt amikor kimaradt az ovum. Mennyire érzékeny a teszt?
2023. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Hónapok óta használok lh tesztet,de ennyire halvány sose volt még,mint most. Ráadásul már érzem a peteérés jeleit,ilyenkor már erősödni szokott,most meg semmi..majd írd meg,hogy alakul nálad,kíváncsi vagyok.
2023. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!