Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez az első babaprojektes hónapunk tehát nem igazán vagyok tapasztalt ezügyben,így szivesen olvasgatnám a véleményeiteket.

Tehát a ciklusom 28 napos,elvileg a 15.napon volt az ovulációm(csak mensis appal követem). A ciklusom 6.napjától minden nap “próbálkozunk” , szerintetek esélyes hogy sikerült? 3 nem múlva (nem) kellene megjönnie a mensimnek, nagyon izgatott vagyok hogy sikerult e elsore 😇 elore is koszonom a valaszokat



2023. márc. 24. 17:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Most látom,hogy elírtam,*3 nap múlva (nem ) kellene megjönnie
2023. márc. 24. 17:41
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát ennyire ne izgulj rá a dologra.

Az időz8tett együttlétek kb 20% lesz sikeres. Annak pedig 50% esélye van hogy meg is marad a terhesség.

Nyilván van rá esély h az első hónapban összejön, de nem kell kétségbe esni akkor sem ha nem

2023. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Most az utóbbi pár napban kattantam rá nagyon a témára valamiért. Pedig úgy álltunk neki hogy lesz ami lesz,viszont valamiert nagyon foglalkoztat a dolog😭
2023. márc. 24. 17:46
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Bmeg, ez az első hónap, így be fogsz kattanni. Ha tudod, hogy készül a gyerek, nyilván tudod, hogy teherbe eshettél, meg azt is, hogy mi nem látunk beléd.


Akkor milyen választ vársz? Komolyan meg kell erösíteni, hogy ha ovu idején szexeltek, van esélyed teherbe esni?

2023. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4 es , jól van bmeg😂
2023. márc. 24. 18:14
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Rettentően túltolod, így tényleg be fogsz dilizni.
2023. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon szorítok! 🫶 Majd írd meg mi lett 🙏

Sok mindenkinek sikerül elsőre, de ha mégsem így lesz, vedd lazábbra, készülj lelkileg az anyaságra és élvezd a mindennapokat 🤗



BK

2023. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan hadd izguljon már szerencsétlen!

Nem mindneki olyan rosszindulatú, kiégett, mindenttudó okoska, mint itt az átlag. A nagyja azért ilyen okos, mert itt kattogott ugyanúgy hónapokig a negatív tesztek miatt.


Én szorítok neked!

2023. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a biztatást ☺️
2023. márc. 24. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!