Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis terhes...

Lehet hogy mégis terhes vagyok? Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 napja késik a menszeszem.

Délután elrohantam venni patikába egy tesztet.

Megcsinaltam és hát negativ.

Csalódtam megint , nagyon szomorú lettem. Le dőltem aludni és a tesztet ott hagytam a mosdóba . Eltelt 2ora ott lett rajta egy második halvanyka csík. Még ilyen nem történt velem azért kérdezem hogy ez lehet még valami?

Vagy ez amolyan száradási csíknak nevezik?



2023. márc. 27. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Biztos le leszek pontozva,de most 9 éves az időn túli pozitív tesztem. Én sem hittem el,gondoltam én is,hogy az már csaj száradási. Aztán 3 nap múlva egyértelműbb lett időn belül. Szerintem ne add fel a reményt.


De egy képet mutathatnál róla.

2023. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: És megse fordul a fejedbe hogy tényleg csak száradási csík volt egy negatív teszten?

Késői peteérésnél a teszt is később lesz pozitív.

2023. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nekem is időn túli pozitív lett a ciklus 30. napján, két nap múlva ismételtem és akkor időn belül kijött a két csík. Igenis van ilyen. De ez nem jelenti azt, hogy ha ilyen van, akkor valaki terhes is.

Mi lett kérdező?

2023. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ma megjott ..😕😕

De nem adjuk fel!😊🙏

2023. ápr. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!