Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyet csinálni?

Lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Hogy önként be megyek a sperma bankba vagy az erre specializálódott intézetbe hogy szeretném ha mesterségesen termékenyítsenek meg? Egyedül álló vagyok
2023. ápr. 10. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Lehet, de nem ajánlom. Soha nem fogod megtudni, hogy kitől van a gyerek és milyen genetikával rendelkezik az illető. Spermát kb bárki adhat le, aki épp nincs beállva. Simán behazudják, hogy egészségesen élnek, nem élnek semmilyen káros szenvedéllyel, nincs a családban betegség, stb. de ellenőrízni senki nem fogja és nem is tudják. Szóval lehet egy igénytelen, drogos, hajléktalan beteges ember anyagát kapod meg, aki ráadásul olyan rút, hogy atmennél a másik oldalba. Szóval neeee!
2023. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Az első marhaságokat ír.


[link]

2023. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es szerintem butaságot beszélsz mert ilyen helyen azért vezetnek arról adatot hogy kinek a spermáját kapom meg illetve a sperma hátteréről.
2023. ápr. 10. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 marhaságot írt. De azért ez Magyarországon nem is úgy működik, hogy besétálsz és már megtermékenyítve jössz ki😂

Egyedülállóként járok meddőségibe, hosszú rögös út. Annyit elárulok, hogy pár nélkül 35 vagy 40 alatt, nem tudom pontosan,szóba se állnak veled. (Én már elmúltam 40, így jutottam el egyáltalán az első konzultációig.)

2023. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Minek szólsz hozzá, olyan témához amihez láthatóan semmi közöd nincs? Ennyi baromságot összehordani🤣
2023. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztm 35 év alatt is simán. Van az a pénz.
2023. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4es írnál erről több infót?
2023. ápr. 10. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Írj rám privátban. Mi a kérdésed?

#4

2023. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy Magyarországon akkor nem is lehet csak úgy inszeminációt kérni?
2023. ápr. 10. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
"Csak úgy" soha nem is lehetett. Eü.ok kell hozzá, vagy bizonyos kor fölött, ha máshogy semmiképpen nem lehet gyereked. Mondjuk mert nincs párod. De abban a korban meg már nem nagyon húzzák az időt inszemmel, valószínűbb, hogy rögtön lombikot ajánlanak. A "rögtönt" úgy értsd, hogy átlag fél év (helytől függ), amíg eljutsz az 1.konzultációig. Ott elküldenek egy csomó vizsgálatra, amiknek az eredményeivel majd eljutsz a második konzultációra. És egyszer majd valamikor, ha lesz donorsperma is, megvan minden papírod, széthormonoztak és a holdállás is olyan, akkor sor kerülhet az 1.beültetésre. Ami vagy összejön, vagy nem, de többségében inkább nem, aztán kezdheted elölről.
2023. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!