Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esnek a menstuacio...

Ha teherbe esnek a menstuacio elott 2-3 nappal ugyanugy megjonne?

Figyelt kérdés

pontosabban:

kb 2-3 nap mulva kellene megjojjon a menstuaciom viszont elotte ha teherbe esnek ugyanugy megjonne a havi verzesem?



2023. ápr. 24. 02:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
Fogalmam sincs, nem ástam bele magam ennyire ebbe, nem tudom mi ez a luterális fázis, nekem 50+ napos ciklusaim voltak, egyszer együtt voltunk véletlenül védekezés nélkül, és terhes lettem, 2* is megjött utána, 10 hetes múltam mire rájöttem hogy az vagyok, orvos mondta hogy 2 héttel számított középidő után fogant, gyakori az ilyen azt mondta.
2023. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy kis biológia nem ártana.:) A menstruáció a meg nem termékenyült petesejtek távozása a szervezetből, azaz menzesz idején nincs érett petesejt a szervezetben, ami meg tudna termékenyülni. Olyan megeshet, hogy a mensi végén kerül ondó a hüvelybe, ami még 5-7 napig eléldegél, közben bekövetkezik a peteérés és az érkező pete meg is termékenyül, meg természetesen olyan is megesik, hogy valakinek az elsőre jelzett termékeny időszakon kívül is vannak peteérései, viszont nem ez az általános. Ha 2-3 nappal a menstruáció kezdete előtt ondó jut a hüvelybe, a vérzés pedig megkezdődik, akkor nem történt megtermékenyülés.
2023. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%
Most mondjatok amit akartok de szerintem ha nem jon meg a menzeszed akkor tuti nem a kozvetlen menzesz elotti aktusbol fogant...
2023. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem jött meg, pont akkor estem teherbe amikor meg kellett volna jönnie
2023. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
6# Jézusom....de nem így ahogy írja a kérdésben...mikor megfogan már kb két hetes, mivel az utolsó menstruáció első napjától számolják. Nem úgy, hogy terhes leszel aztán megjön. Jó , vannak extrém esetek de na ..
2023. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy terhes. Gondolkozzatok már.
2023. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehet,hogy valamiért eltolódik a peteérés a ciklus végére de akkor a menstruáció is később fog megjönni abban a ciklusban. Peteérés után 2-3 nappal nem lesz menstruáció. Tehát kB a peteéréstől számítva 2 hét múlva fogsz menstruálni, ha nem esel teherbe..
2023. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
16 nem tudnak gondolkodni egyatalan..lepontozzak a normalis valaszokat. Lehetetlen h mensi elott ket nappal teherbe essen...pont akkor erik a pete,ket nap alatt be is agyazodik,meg sem jon...ha ilyen gyorsan mennenek a dolgok akkor a tesztek mar az aktus utan harom nappal pozitiv lenne mindenkinek...
2023. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a félreértés, hogy menzeszt írnak, nem pedig számított menzeszt. Hiszen honnan tudja, hogy 2 nap múlva megjött volna? Inkább csak meg kellett volna jönnie. Simán tolódhat a ciklus heteket.

A másik, hogy az velem is előfordult, hogy "megjött", mikor terhes voltam, azt mondta az orvos, hogy emlékszik a test, lehet egy kis hormoningadozás, és létezik, hogy valamennyi leválik a méhnyálkahártyából, nyilván nem az egész, mert akkor ürül vele a terhesség is, csak mutatóba.

2023. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%
11 luterális fázis 😂😂😂😂😂😂😂😂 köszönöm, nevetéssel indult a napom
2023. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!