Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Meg fog...

Lehetek így terhes? Meg fog jönni így hogyha sikerült?

Figyelt kérdés

Missed ab műtét után vagyok 7 héttel és elkezdtünk újra próbálkozni a párommal. Április 12-en volt az utolsó menstruációm, de csak április 28-án voltunk együtt először és azóta minden nap. Ma van május

2-a. Következő menstruációm 5-én esedékes. Hogyha sikerült valamelyik nap (akár tegnap) akkor meg kell jönnie 5-én? Tudom kell egy hét ha jól tudom mire beágyazódik, de kíváncsi vagyok véleményekre. Meg fog jönni vajon? Mennyi idő mire egy korai terhességi teszt kimutatja? Az együtt lét után mikor?



2023. máj. 2. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 nap múlva kéne, akkor ha sikerült a teherbeesés, nem szabadna megjönni

Viszont szerintem a hónapban lekéstétek a peteérés időpontját

2023. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor nem igazán leszel terhes ebben a ciklusban, mert lekéstétek az ovulációt. Ha meg rövidek a ciklusaid (ha 12-én volt az utolsó és 5-én kell megjönnie, az csak 23 nap), akkor meg pláne lekéstétek.
2023. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogyan ciklus közepén van ovuláció és lekéstük. Csak kíváncsiság.
2023. máj. 2. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis mire vagy kíváncsi?
2023. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ovulációkór lökődhet ki érett petesejt. Nekünk az előző terhesség is úgy jött össze.. csak azért vagyok kíváncsi hogy vajon ha sikerült most a nem termékeny időszakban akkor meg jöhet e... De látom nem itt kell véleményt kérnem...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. máj. 2. 17:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ ☺️
2023. máj. 2. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Én mire megtudtam hogy terhes vagyok 6 hetes voltam es mensim megvolt közbe.tehát sztrm megjöhet
2023. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak ovulációkór lökődhet ki érett petesejt."

De, csak akkor.

Viszont ovuláció nem feltétlenül mindig ugyanakkor van, lehetnek hosszabb-rövidebb ciklusok is.

2023. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció = petesejt kilökődése.

És ovulàció nélkül max a szűz mària esik teherbe, más biztos nem.

Maximum olyan fordulhat elő, hogy az ovuláció nem akkor van, amikor a ciklus szerint számolnád, hanem tolódik. De ha az ovuláció tolódik, akkor a vérzés is ugyanannyival tolódik, azaz ha a várt menzesz napja előtt 5 nappal ovulálsz, akkor a várható időben akkor se fog megjönni, ha nem vagy terhes, mivel ovuláció után kb 14 nappal jelentkezik a vérzés….

2023. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
49%
Igen és igen.
2023. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!