Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Meg fog...

Lehetek így terhes? Meg fog jönni így hogyha sikerült?

Figyelt kérdés

Missed ab műtét után vagyok 7 héttel és elkezdtünk újra próbálkozni a párommal. Április 12-en volt az utolsó menstruációm, de csak április 28-án voltunk együtt először és azóta minden nap. Ma van május

2-a. Következő menstruációm 5-én esedékes. Hogyha sikerült valamelyik nap (akár tegnap) akkor meg kell jönnie 5-én? Tudom kell egy hét ha jól tudom mire beágyazódik, de kíváncsi vagyok véleményekre. Meg fog jönni vajon? Mennyi idő mire egy korai terhességi teszt kimutatja? Az együtt lét után mikor?



2023. máj. 2. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé fura ez a kérdés.Csakis ovulációkor lehet teherbe esni azt pedig már lekésted.Szerintem 1000% hogy nem vagy terhes.
2023. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!