Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltak a kora...

Kinek mik voltak a kora terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Puffadás, derékfájás és enyhe hányingerem volt ma reggel. Más is érzett ilyeneket?
2023. máj. 4. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mellfeszülés, állandó fáradtságérzet. A beágyazódásnál pedig mensigörcsök. :)
2023. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmi nem volt, ahogyan később sem
2023. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem volt, meg is lepett a pozitív teszt. Először a mellem kezdett nőni, majd

6. héttől jött az émelygés, ételundor.

2023. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írsz, az már egy előrehaladott terhességnél fordul elő.

A legelső tünet a havi kimaradása, iszonyat nagy fáradtság, mellek megduzzadnak, mellbimbó érzékeny lesz.

Utána jönnek a szagok, hányinger … uhh egy merő borzalom volt.

2023. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebédnél megszédültem, de úgy, hogyha nem ültem volna, tuti elesek. Hazafele munkából meg furán görcsölt a hasam nem teljes alhasban éreztem és nem is a szokásos petefészek szúrkát...hanem pont a méhemet, mintha izomlázam lett volna. No meg attól a naptól folyamatosan émelyegtem, ami szintén furcsa volt. Ez 4 nappal mensi előzt volt és a délutáni tesztem pozi is lett.
2023. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos vagyok, szóval napról napra éreztem mi megy végbe az első pillanattól. A mellfeszülés, beágyazódási görcsök, alvási rohamok a semmiből és hangulatingadozás. Az utóbbi lehetett a kezeléstől is.
2023. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is lombikos vagyok,a pozitív teszt előtt pár nappal már úgy feszült a mellem mint előtte sosem.Pár hetesen jött a fáradtság és a szagok...
2023. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!