Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek voltak korai terhességné...

Kinek voltak korai terhességnél ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Dec. 12-en volt meg utoljára. 28 naposak a ciklusaim. 1 eve probalkozunk babaval. Vasarnap kéne megjönnie. Ovum naptar szerint dec.26-an volt.

21,24,26-an is együtt voltunk. Plusz szedem 3 hónapja a femibion 0-t. Ovu után 4 dpo petefeszek szúrkálás. 1 hete menstruaciós görcseim vannak hullámokban ( mintha na most jonne meg érzés. Éjjel is) , hol az egyik petefeszken hol a masik szúr. A melleim hol beduzzadnak, utana össze megy. Nem fáj es nem erzekeny. Csak duzzad aztan elmúlik. Ezek a hasi fajdalmak átsugározhatnak a vese felé? Kinek voltak hasonló tünetei? 2 napja ejjelente leizzadok. Baba is lehet a dologba ilyen tünetek mellett?



2022. jan. 6. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Vasárnap kiderül, terhes vagy-e. A menstruáció kimaradása előtt semmi sem tekinthető terhestünetnek, mert nincs annyi hcg a testben még olyankor, ami "tüneteket" okozhatna.

Szóval ez egyszerű pms tünetegyüttes lehet maximum. Aztán vasárnap majd kiderül minden.

2022. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Szia

Dec 12 volt meg nekem is, szombatra nem várom, 3 napja vannak halvány + tesztjeim, de sajnos nem erősödnek.

Csak azért írtam, hogy egyszerübb csinálni egy tesztet, mint találgatni, ha bármi tünetet hcg okoz akkor a teszten is lesz valami.

2022. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Hasonloan érzem magam, én hetföre nem várom. Bár nekem ezek PMS tünetek amik máskor is vannak, most annyival van több hogy nagyon fájnak a cicijeim,ill.egész nap aludnék.

Kivánom hogy pozitiv tesztjeink legyenek!

Irj majd mizu! 😊

2022. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha terhestünetek (amit minden esetben a HCGY nevű hormon okoz) akkor a teszt is pozitív lesz, mivel az meg ennek a hormonnak a jelenlétét mutatja. Ha nem, akkor egyelőre nem. Tesztelj a nemvárt napján!
2022. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hcg* bocsánat, Y nélkül
2022. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A napokban teszteltem pozitívat. Mindjárt megjön érzés napok óta, a fájdalom néha hátra is kisugárzik, vese környékére is. És nem tudok aludni.
2022. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt előtt az volt a furi, hogy nem ettem ki az egész hűtőt, sőt még étvágyam sem volt!

Én is görcsölgettem, meg elég erőseket szúrkált a végbelembe is( már bocsánat).

Aztán pozi teszt előtt 1 nappal borzasztósn megszédültem, nagyon hirtelen jött. Kb ezek voltak a tünetek.

2022. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Nikucyka válasza:
45%

[link]

[link]

Szombatra nem vàrom èn se....Szerda esti Predi ilyen lett.....Kèrdèsemnèl sokan pozitìvnak mondtàk, de bennem van a fèlsz hogy csak szàradàdi😔

2022. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

8 ma reggel nem csináltál tesztet? Szürke alapon az szerda délutáni, a másik csütörtök délutáni, nekem nem erősödik sajnos.


[link]

[link]


De időbe ott vannak, száradás után meg erősek is lesznek.

2022. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. Ejjel is arra keltem, hogy gorcsol a hasam..

Ennyire nem szokott fajni. Nem vart elott 1 hettel mar elkezdodott.. 🤔 Melleim mar kora reggel duzzadtak. Csinalok egy tesztet vasarnap sztem. Vahy erdemes 1 nappal elotte?

2022. jan. 7. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!