Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs görcs a terhesség...

Menstruációs görcs a terhességkor?

Figyelt kérdés

2 napja esedékes lett volna a menstruációm, viszont nem jött még meg. A tüneteim ugyanazok, mint amikor eddig megjött, annyi különbséggel, hogy most egyik nap úgy érzem megjön másik nap pedig semmi rá utaló jel. Tervezett baba lenne, tehát vágyom is már rá :) Tesztet még nem szeretnék csinálni, mert már csalódtam, most picit várakozom. Volt közületek valaki így, hogy terhes volt és menstruációra utaló jelei voltak közben?

Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 8. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már kimutatná a teszt, ha 2 napja késik. Azt értem hogy nem szeretnél csalódni ismét, de azt nem hogy mit segít ezen ha még picit vársz.
2023. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 napja kesett mikor teszteltem.elotte mar nagyon eros Pms tuneteim voltak,es megsem jott meg.terhes voltam.
2023. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A koraterhesség tünetei megegyeznek a menstruáció előtti tünetekkel. Babonás gondolkodás félni a teszttől. Az csak megmutatja, hogy kb. két hete terhes vagy-e már vagy nem. Kb. annyira függ össze és van ráhatásod, mintha félnél kinézni az ablakon, esik-e az esik, mert akkor biztos esik.
2023. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 7.hétben vagyok és még mindig vannak ilyen mensi szerű görcseim. 🙂
2023. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!