Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamáknak való vitamit...

Kismamáknak való vitamit szedhetek teherbeesés előtt?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk és olyan készítményt vettem ami terheseknek és szoptatós mamáknak való.

Van ennek a márkának külön terhesség előtti változata is, de az nem volt a boltban.

Angliai szer, nem tudom lehet-e kapni otthon.

Megvan benne az ajánlott folsav és mindenféle más ásványi anyag és vitaminmennyiség.

Elkezdhetem ezt szedni terhesség előtt is?


2010. okt. 10. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ajánlott is 1-2 hónappal elkezdeni terhesség előtt. Nyugodtan kezdd el, ezzel csak jót teszel.
2010. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is szedtem,szerintem ajánlott,végülis az is sima vitamin egy kis folsavval,meg ezzelazzal pluszban :)
2010. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos feltölteni a szervezetedet vitaminokkal a terhesség előtt min. 3 hónappal !!


Omega3 !!! Már mostantól szedheted, plusz a párod is szedje. Hihetetlen csodákra képes, és nagyon keveset reklámozzák, pedig nagyon fontos!!! A férfiakra is nagyon jó hatással van ( gyorsaságban nagyon nagy szerepet játszik )

Mi most már egy ideje elkezdtük szedni, minden nap 1-et. Napi 400-500 mg naponta!

Sok sikert!

2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Omega 3?

Tudom, hogy hasznos, de kismamákkal kapcsolatban még nem hallottam, hogy miért jó szedni.

2010. okt. 10. 20:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem csak kismamáknak, hanem állandóan kellene szednünk.

De nekünk a teherbeeséshez kell, a terhességi depresszió megszűntethető vele, a baba agyfejlődéséhez elengedhetetlen. Ha okos babát akarsz akkor is nagyon fontos!

2010. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gravidát 2 naponta. Következő hónapban beköltözött a pocaklakó. :)
2010. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedheteted, ajánlott is már terhesség előtt is.


20:47-es. Kicsit el vagy szállva attól az omega3-tól! "Hihetetlen csodákra képes" ezt tapasztalatból mondod, vagy valaki jól belédbeszélte? Az rendben van, hogy fontos a szervezetnek, de azért kicsit túlmisztifikálod.

2010. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20:47 igen "el vagyok szállva" az omegától.

És vannak tapasztalatok,eredmények igen. Nagyon sok jót hallottam róla.

Valaki a palástfűre valaki a méhpempőre esküszik.

Én erről hallottam most jókat, gondoltam megosztom, hátha valakinek itt ez segít.

Mindössze ennyi.

2010. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor elkezdtem szedni a forever től az omega 3 at, köv.hóban terhes lettem. Végig szedtem a 9 hónap alatt, és a szoptatás alatt is. Hihetetlen fejlett a kislányom. Hogy ez segített e a teherbe esésben nem tudom, de a páromnak speciel ezt kellett szednie amikor nem érezte jól magát, mert ezt a vitamint nem nagyon tudjuk bevinni a szervezetbe. És nincs felfújva, csak mi magyarok nem hiszünk semmiben. Én speciel a calli tea kúrában is nagyon hiszek. Az még egy nagyon jó gyógyír!!!
2010. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Anyáink hol szedtek omega3-mat?Aztán mégsem lettünk idióták...
2010. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!