Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 napja késik akkor érdemes...

Ha 2 napja késik akkor érdemes tesztelni vagy várnom kéne még és ha teszteljek akkor mehet már a délutániból vagy jobb reggel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 05:52
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
nagyon fáj
2023. jún. 29. 09:48
 22/33 anonim ***** válasza:

Ez ilyen sajnos, ha késve jön, akkor mindig erősebb, hiszen pár nappal tovább vastagodott a méhnyálkahártya.


Kitartás és mielőbbi sikert nektek!


Ne add fel :)

2023. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
vajon jelezhet bajt ha ennyit kesett?
2023. jún. 29. 10:38
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem...bejött a nagy meleg, simán lehet ez az oka. Egy hét késés még normális is lehet. Ha gyakori, akko meg lehet nézetni dokival.


Késésnek 3 oka lehet, vagy később volt ovu, vagy nem volt ovu, vagy elindult egy terhesség sé megszakadt, de az még a vérzés jelentkezésekor is pozitívan látszik a teszten.


Nekem annó mindne nyáron késett két hetet.... egyszerűen a meleg miatt borult minden.

2023. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Csajok ! Olyan létezik hogy túl hamar csináltam tesztet ? Tudom azt írtam megjött volt is egy kicsi vér de azóta semmi ,még mindig nem jött meg rendesen és már a 33 napon vagyok létezhet hogy mégis baba van csak nem mutatta a teszt?
2023. jún. 30. 07:46
 26/33 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem hogy ma reggel is csináltam tesztet de negatív
2023. jún. 30. 07:47
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem, már mutatnia kellene a tesztnek.

Ez most egy ilyen ciklus, barátnőm egy hónapja járt ugyanígy.

2023. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nagyon nincs rendben
2023. jún. 30. 08:15
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes ha a teszt nem mutatja.

Sok nő azt hiszi,hogy ha soha nem kesett,soha nem maradt ki,akkor az vele nem fordulhat elo.Ha megis akkor biztosak benne,hogy valami baj van,vagy pedig terhesek .

Pedig nem

Meleg,stressz,minden befolyasolhatja a ciklusodat.

Nekek is egyik honapban kesobb jon meg egy ket nappal,a masik honapban hamarabb,a harmadikban idore...Nincs ezzel semmi baj.

Nekem pl a mult honapban hamarabb jott egy nappal es az elso nap csak olyan barnazas szeru valami volt.A masodik napon ugy elindult,hogy megijedtem magamtol.

2023. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
ok
2023. jún. 30. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!