Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós szerintetek...

Lehetek várandós szerintetek vérvételből 8,8 hcg teszttel? Alul az infók.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Június 4-én volt a menstruációm napja, a 3. naptól clostilbegytet szedtem 2 db/5 napig. Majd voltam nőgyógyásznál 11-én, volt 3 érett tüszőm, kaptam tőle Ovitrelle tüszőrepesztőt, amit június 18-án reggel 9:00-kor kellett beadni. Majd aznap, és rá két napra együtt lenni férjemmel.

Tegnapelőtt teszteltem halvány pozitívat vizeletből, majd tegnap egy erősebbet.

Ma voltam reggel HCG teszten és 8,8 lett az eredmény. Repesztés után ma van a 11. napom. Lehet, hogy elkezdett beágyazódni? Hétfőn megyek újabb hcg tesztre.

Nagyon szépen köszönöm ha segítetek, és adtok tanácsot.



#várandósság #teherbeesés #teszt #pozitivtesz #falsteszt?
2023. jún. 29. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez elég gyengusz.
2023. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, milyen tesztet használtál. Ha 10eset és erős lett, akkor valószínűleg 10 feletti koncentráció volt a pisiben, amihez még magasabb vérbeni érték kellett hogy társuljon.

A mostani eredményed alacsonyabb, tehát valószínűleg vége is van annak, ami el akart kezdődni.

2023. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A második hozzászólonak igaza van. Ez egy kémiai lest, elindult, de ennyi is volt. Ha nem teszteltél volna ilyen korán, észre se vetted volna. A cérben mindig magasabb érték van. Amit egy 10-es teszt kimutat az bőven van vagy 20 feletti szinten a vérből. Sajnálom, én biztosan elengedném ezt a ciklust.
2023. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
43%

Simán lehet! 14. Napon tesztelj és beszélj a nőgyógyászoddal.

[link]

Nézd meg itt is az értékeket. Szurkolok!

2023. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem elundult, de abbamaradt. :(


Egy 8,8-as vérben mért hcg mire eljut a vizeletig, az kb semmi. A 10es teszt sem mutatja ki.

2023. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Nekem is ugyanígy indult és pár napra rá már duplázódott! Abszolút nem 100% , de saját tapasztalatból nekem még 6. hónapban is alacsony volt a hcg mégis egészséges babám lett, nem befolyásolja. Minden terhesség más.☺️
2023. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam ultrahangon! Várandós vagyok!😍 A hétfői hcg vérvizsgálat pedig már 46,7-es lett.😍

Köszönöm akik kommenteltek, de szerencsére nem nektek lett igazatok!

2023. júl. 6. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok 🥰
2023. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, kivételesen örülök, hogy nem lett igazam :D Jó egészséget, nálad nagyon lassan termelődik a hcg :D
2023. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg nagyon lassan, mert ez se valami sok. Kívánom, hogy rendben legyen minden!
2023. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!