Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műszeres befejezés után hogy...

Műszeres befejezés után hogy kell alakulnia a ciklusnak? Első vérzésem 35 napra jött meg a műtét után. 6 hetes kontrollon minden oké. Ez a második ciklus és 29.napon vagyok a szokásos 24-25 helyett...

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni, hogy ez mikor fog rendeződni. És újra körülbelül mikor lesz kiszámítható.
2020. szept. 23. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem pont ilyen műtétem volt, hanem eü küret. A lényege ugyanaz kb. Nekem a dokim azt mondta h 6 hónap alatt kell rendeződnie. Nekem az első 3 hétre műtét után jött meg. Aztán 2 hét szünet és 2 hétig meg volt... és így volt 2 hónapig aztán elkezdett helyre állni.
2020. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hétre a műtét után jött meg először, utána egyből visszaállt a ciklusom 31-32naposra. Viszont uh-n kiderült pár hónappal később, hogy nincs peteérésem a szabályos ciklusok mellett.


Nincs szabály rá mikor kell helyreálljon, sőt arra se, hogy helyreáll.


Van akinek egyből van akinek hónapok. Ezt senki nem tudja sajnos megmondani.


Sok sikert kívánok, előbb utóbb meglesz az a pici baba :) csak előre!

2020. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2020. szept. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!