Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos szerint elhalt...

Az orvos szerint elhalt terhesség a 4. héten. Mitől lehet ez? Gyakran előfordul?

Figyelt kérdés
Két pozitív teszt után az első UH-on "gyanús hogy Ön terhes" kijelentés után, madarat lehetett volna fogatni velem. Majd 10 nap múlva a 2. Uh-vizsgálaton semmi jele nem volt a terhességnek.Elhalt terhesség. Sajnos a vérvizsgálat is ezt mutatta.szépen hazasétáltam és még aznap el is kezdtem menstruálni.Műtétre sem volt szükség. Mitől lehet ez? Gyakran előfordul? És lehet is azonnal tovább próbálkozni? Nagyon elkeseredtem.
2008. dec. 30. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Nekem nögyogyasz mondta, hogy ez teljesen termeszetes, sok nö eszre sem veszi, ällitolag 30%-a a megfogant petesejteknek valamiert nem tapad meg rendesen, vagy megakad a fejlödesben. Ne add fel, lesz Neked egeszseges babäd nemsokara!
2008. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. Nagyon sokan nem is tudják, hogy terhesek voltak. Nagyon sajnálom, hogy nálad így alakult, de szerintem nem kell aggódnod.
2008. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a dokim korai vetélésre 70%-ot mondott. Eléggé megviselt engem is... Azt mondta, minden megfogant terhesség 70, sőt több százaléka így végződik. Gyakran nem is tudjuk, hogy gyermeket vártunk... mert csupán egy-két hétig élt... ez nagyon durva, de álítolag a természetes szelekció ilyen.

De Biztos van már egy olyan gyermek, aki Rád, Rátok vár!

Kitartás, fejeket fel, s fő a pozítiv gondolkodás!!!

Minden jót!

2008. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap reggel ment el a babám a 8. héten. Sajnos előfordul. Egészen biztosan szerintem senki nem tudja, hogy miért. Életképtelen magzat, genetikai deffekt, stressz, megerőltetés. Én speciel még szoptatom a kisfiamat és nyílván emelgetem is.. de természetesen nem keresünk bűnbakot.

Kívánom, hogy mielőbb összejöjjön egy gyönyörű, egészséges baba nektek is! (mi is dolgozunk majd rajta, ha már szabad ;) )

BÚÉK!

2008. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok.Egy hete ugyanilyen idősen vetéltem el.A doki nekem is ennyit mondott hogy ez sűrűn előfordul csak sokan nem is tudnak róla mert csak késik esetleg pár napot és kiürül mintha menstruálna.Én már tudtam hogy baba van így nehezebb.

A doki szerint mivel szépen letisztult és viszonylag fiatal terhesség volt nem kell várakoznunk gyakorlatilag mehet minden tovább mint régen.

Nem egyszerű túl lenni rajta de muszáj.Ne keseredj el!A következő biztosan sikerül majd!

2008. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

B.U.É.K.

2008. dec. 31. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!