Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2.hónapban vagyok vetélésem...

2.hónapban vagyok vetélésem után próbáltam figyelni az ovut.. alkalmazas szerint 28.an kene megjojjon remelem osszejon a beby😫🙏🏼 kinek mi volt a legrovidebb idő illetve a leghosszabb mire ujra erkezett a baba veteles utan?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Veteles utan vartunk ket honapot,es aztan probalkoztunk.azonnal osszejott.
2023. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az alkalmazás mit mutat, nem biztos, hogy tükrözi a valóságot.


Nekem pl 28napos ciklus mellett a 14.nap helyett a 10.napon van az ovum (majd mindjárt kapom, hogy ez lehetetlen 😂)


Nekem 3 vetélésem volt. Az egyik 28hetesen, a másik 10 a 3.pedig 6.


Az első után nem próbalkoztunk tovább, szakítás lett a vége az exemmel.


A 2.vetélés utan a 3, a 3.vetelés utan pedig az első hónapban terhes lettem.

2023. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ez lesz az 5. hónap, hogy próbálkozunk.
2023. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után. De kellett a vizsgálódás, pajzsmirigy alulműködés és IR. Kellettek a gyógyszerek, és jött is a baba :)
2023. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után jött. Az elsőre 1 évet vártunk és 10 hetesen hagyott ott. Utána elkezdtem ovulációs teszteket használni. A következő hónapban már nem kellett rendelnek mert már a terhességi teszt lett pozitív. Én a naptáras módszert hanyagoltam.
2023. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!