Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio teszt pozitiv?(kinek...

Ovulacio teszt pozitiv?(kinek volt tegnap pozi az ovuteszt) volnae kedvetek napi szinten megosztani hogy mit éreztem aznap. És hogy a nemvàrt napjáig ?hogy alakulunk?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 09:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%

5-ös vagyok.

Mindig elszomorodom kicsit, mikor egy már gyermekét váró kismama azt mondja a még gyermekre váró társainak, hogy "ne stresszeljetek erre rá". Jelen helyzetben súlyosbító tényező, hogy két egyébként elvetélt nőnek mondod, akik megtapasztalták a babavárás örömét, és aztán átélték ezt a hatalmas veszteséget. Veszteség akkor is, ha még csak 5 hetes volt, és akkor is, ha már 20.

Áruld el: hogy kell elnyomni magadban az aggodalmat, ha egyszer végigélted ezt a szörnyűséget? Hogy "ne stresszelj rá"? Persze, hogy aggódom, hiszen jelenleg ezt szeretném a legjobban a világon. Legyünk már kedvesebbek és megértőbbek egymással.

Remélem, a születendő gyermeked felé nagyobb érzékenységgel és empátiával fordulsz. Ezt tisztelettel és szeretettel mondom.

2023. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Annyit akartam továbbadni de nyilván rosszul lett értve hogy nem kell érezni semmit sem ha sikerül a baba :) Ezért se keressetek magatokon tüneteket.énis kerestem, mikor fájt a hasam stb aztgondoltam na most sikerült de nem.Mindössze ennyit akartam mondani.
2023. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Ne aggódj gyermekekkel dolgozom,hidd el egy kedvesen és megértően foglalkozom a gyerekekkel.Ne ítélkezzünk, mert én sem tettem.
2023. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Ha rosszul fogalmaztam tényleg ne haragudjatok.Kitartást nektek.Csak nem szabad keresgélni tüneteket" beleélni" magunkat ha fáj a hasunk vagy akármi h na sikerült.Minden rendben lesz és szép csendben beágyazódik :)
2023. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy ilyen kedvesen reagáltál ❤️
2023. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

#14! Én nem haragszom, írtam is, hogy nem keresgélek jeleket. Terhesen 2 "jelem" volt. Az egyik a gyomorégés, ami nem volt jel, mert tök másnak tulajdonítottam, a másik a "mindjárt megjön érzés", ami napokig tartott. Jött, elmúlt, jött, elmúlt. A nem várt napján pedig teljesen elmúlt. Na, ebből viszont szinte biztos voltam benne, hogy + lesz a teszt, mert ilyen sose volt, mindig csak akkor kezdődött, amikor tényleg meg is jött, nem napokkal előtte. Több, mint 25 éve menstruálok és csak akkor volt ilyen. Na, ez a jel is elveszett, azóta ugyanis múlt hónapban is így jártam, pedig nem voltam terhes 🤷🏼‍♀️

#3

2023. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre én szivesen fogadom a tapasztalatokat.
2023. júl. 21. 17:12
 18/42 anonim ***** válasza:
74%

Én is csatlakoznék, bár még nincs pozitív ovu tesztem, de már csak napok kérdése :)

Igazából november óta nem szedem a gyógyszert, de eddig nem próbálkoztunk "direktbe", csak majd most. Már van egy lassan 4 évesünk, nála az első pillanattól tudtam, hogy sikerült. Lehet mások hülyeségnek gondolják, de egyszerűen tudtam, pedig nem volt semmi konkrét jel. Fájdogált a hátam a beágyazódás környékén, de kb ennyi volt. Drukkolok mindenkinek.

R

2023. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Mikor csinaltal elsonek tesztet?
2023. júl. 24. 19:48
 20/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok,? Hogy vagytok
2023. júl. 27. 04:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!