Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt mar petevezetek...

Kotomoto kérdése:

Akinek volt mar petevezetek atjarhatosagi vizsgalata (hycosy) megosztana a tapasztalatait ezzel kapcsolatban? Erzett e fajdalmat es mennyire? Mennyi ideig tart a vizsgalat? Stb .

Figyelt kérdés
Petevezetek atjarhatosagi vizsgalat

#Petevezetek atjarhatosagi vizsgalat #Hycosy teszt
2016. okt. 6. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rajtam nem, mised ab on voltam bent. De mellettem volt egy lány sokat beszélgettünk neki átjárhatosági volt. Pontosan nem néztem az időt mikor vitték el mert szenvedtem a laminária miatt. De mikor visszajött mondta nem volt vészes neki nemis anyira fájt kellemetlen volt de azt mondta kilehettet birni. Mondta a nővérek is meglepődtek rajta milyen jó viselte, kapott ebédet is de azt már nem ette meg mert haza is ment.
2016. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt.


A katéter felhelyezése egy nagyon erős mensi görcshöz hasonló de tényleg csak egy pillanatig fájt.


Maga a vizsgálat pár perc, nekem az még csak kellemetlen sem volt. Az egyik vezetőm átjárható, a másik nem.

2016. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönom szèpen

Kedves màsodik vàlaszolo. Ès mit mondtak mit tudnak csinalni ha nem atjàrhato? Vagy mèg ott helyben csinàltak valamit amitől àtjarhatò lesz?

2016. okt. 6. 08:30
 4/17 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a kontrasztanyag megnyitja, laparoszkópiával esetleg megnyitható. Nálam egyik megoldás sem merült fel.


Elvileg egy peteveztővel is esélyes a természetes teherbeesés. Nálunk nem jött be sem az sem az inszem.


Viszont azóta 4 csodálatos lombikbabám van.

2016. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gratulàlok a babàkhoz :)
2016. okt. 6. 10:12
 6/17 anonim ***** válasza:

2-es és 4-es válaszoló vagyok, most látom, hogy neked ultrahangos átjárhatóságid lesz, én meg a röntgenesről írtam...


Sajnos az ultrahangossal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy állítólag kevésbé fáj, mint a röntgenes. Viszont laktóz tartalmú kontrasztanyagot használnak, ezért nálam nem jöhetett szóba, mert laktózérzékeny vagyok.

2016. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pont ma 11:45-korvolt a vizsgalat, kb 15 percet voltam bent osszsen ebbol a vizsgalat volt 5. Nagyon kedvesek voltak. Az elejen egy kicsit kellemetlen volt, de nem fajt, majd amikor bespriceltek a kontrasztanaygot egy eros mensifajdalom jelentkezett par masodpercig.


Siman kibirhato. Szerencsere mindet petefeszkem atjarhato es nem talaltak semmi bajt.


Azt is megkerdeztem probalkozhatunk-e ebben a honapban, es mondtak hogy termesztesen, csak varjunk 2-3 napot.


Most vagyok 1 oraval a vizsgalat utan, es nem faj semmim se. Egyedul a nyugtato hatasat erzem meg amit a vizsgalat elott adtak be.


Remelem ebben a honapban vagy a kovetkezoben sikerulni fog a baba :)


Kitartast! Mikorra kaptal idopontot?

2016. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kateter felhelyezes nekem nagyon fajt,par masodperc. Utana is huzodott,nyomott stb meg bent volt. De a kontrasztanyag befecskendezes,ahol gorcsolni kellett volna..semmi,sot a kontrasztanyagot hidegnek ereztem es igy a mehszajam is hutotte amitol sokkal jobb lett ;) Max 10-15perc lehetet. Utana se gorcsoltem,par nap( max 3) barnazas volt.
2016. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönom a vàlaszokat, jövőhèt szerdara kaptam időpontot,de Magyarorszagon hanem külföldön,remèlem minden rendben lesz
2016. okt. 6. 13:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ellen példa vagyok. A karatét egy kis csípés, a kontrasztanyag átnyomás akkor faj, ha gond van. Nálam volt, elsőre sikerült átnyomni, pár perc erős görcs volt. Utána 10 percet pihennem kellett. Aztán a második alkalommal, mert közben méhen kívüli miatt kivettek ég vezetőt, megismételtük. Az egyetlennvezetom teljesen zárt volt, ájulásig sajnos, de nem tudtak megnyitni. Utána is fájt, mivel a kontrasztanyag nem tudott távozni. Meg antibiotikumot is szednem kellett. Ez volt 16 hónapja, azóta spontán teherbe estem. A babáért mindent, erre gondolj, bármit is erzel.
2016. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!