Aliz55 kérdése:

Jól fogalmazok e ?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Évek óta nem sikerül a baba..clostilbegyt szedtem 3 hónapig. Mensi3.naptol reggel 1 szem gyógyszer 8 napig .. most 3. Hónapja nem szedem .. sajnos azóta sem jött össze.. nem tudom ki mit ajánl? Párom meg sehol nem volt semmien vizsgálaton...
2023. júl. 25. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Vele kellett volna kezdeni. Addig a nő egy tapodtat sem, amíg a teremtés koronája nem képes egyszer beletalálni egy kémcsőbe. Majd az összes hormon, átfújás, teakúra, fogyás-hízás, életmódváltás, műtét, anyámkínja jöhet ezután.
2023. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Kivizsgálást. Ha évek óta nincs gyerek, és a férjed még egy spermavizsgálaton sem volt, az nagy baj.


Azt sem értem hogy ki és miért írta fel vajon a clostit, ha azt sem tudják hogy nem vaktölténnyel lövöldöz a leendő apa.


Szóval orvos, minél hamarabb.

2023. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
76%
Én azt ajánlom, hogy keress másik pasit, mert a mostani nem akar gyereket.Mert ha akarna akkor régen elment volna kivizsgáltatni magát.
2023. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Valóban a párodnak kellene elmennie egy vizsgálatra.


Illetve miért kaptál clostyt? Nincs péd? Azt vizsgálták miért nincs pé? Az okot kell kezelni, nem pedig peteérést csinálni a semmire. A closty mindnekinek csinál peteérést, de ha pl pajzsmirigy problémás vagy vagy IR problémád is van akkor smmire nem mész a peteéréssel, mert nem tud megmaradni egy terhesség sem. Ez kicsit összetettebb, minthogy egészségesnek gondolod magad, mert pl nem dohányzol, nem iszol, és sportolsz, vagy épp nem vagy elhízva. Sok olyna betegség létezik ami gátolja a teherbe esést és igazából tünete nem is igazán van és csak akkor tudja meg az ember, mikor gyermeket szeretne.


Szóval voltál vizsgálva?


Ha nem akkor sürgőssen keress egy endokrinológust és nézess meg mindent. A párodat is küldd el.. ha nem akar menni akkor valóban nem is akar gyereket.

2023. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy írják, nekem is egy sima vérvétel volt a megoldás, mert kiderült az addig nem is tudott pm alulműködésem.
2023. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem igazán. Kaotikos, összeszedetlen.
2023. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen doki ír fel gyógyszert úgy, hogy a férfi nem volt spermavizsgálaton? Hülye vagy te is, a párod is és a doki is. Ennyi a véleményem.
2023. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fő kérdést meg nem is értem. Nem kell nektek gyerek. Keressetek más hobbit. Tudatlanok vagytok.
2023. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem fogalmazol jól e!
2023. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!