Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes terhes vagyok, ill....

Moncsi 74 kérdése:

8. hetes terhes vagyok, ill. annak minősítettek. Most jöttem az orvosomtól, hüvelyi UHt végzett, ahol csak a petezsákot láttuk és SEMMI mást! Nincs benne semmi, ahogy fogalmazott. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
De minden terhességi tünetem megvan, émelygek, szagokra hányok, állandóan pisilek, a mellem kemény és nőtt, nem vérzek, nem görcsölök! A mensim megjötte után 2 hétre végeztem tesztet,2őt is, negatívak voltak, pedig rosszul voltam. Gondoltam megint nem sikerült, de 2hétre rá nem jött meg. Akkor még egy teszt elő, ami pozitív lett. Szerintem kb.5 hetes terhes vagyok, nem 8. Egy 7múlva kell visszamennem, akkor elválik az orvos szerint, hogy mi lesz. Sík ideg vagyok, bőgök, és mégis:érzem a babám! Épp 1éve 8hetesen meghalt a kisbabám, s most újra a kicsi életéért remegek!

2013. okt. 31. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha valóban 8 hetes terhes vagy,ott már élő embriónak kellene lenni! Nekem már 6 hetesen 6mm volt és szívhangja is volt már.

Nem lehet h később fogant a Pici? Mert akkor még van remény. Én nagyon drukkolok neked!!!!!! Remélem h minden rendben lesz!

2013. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

8 hetesen voltam először dokinál nekem akkor 14mm-es embriót látott szívhanggal együtt!

Szerintem a tiéd el lehet számolva. MErt ilyenkor már lennie kellene benne vminek főleg ha pozi a teszt...hmm nem tom csak a saját tapasztalatomat tudom csak h nekem ekkor mi volt.

De mindenesetre az nem tesz sok jót ha idegeskedsz és sírsz. Hátha egy hét múlva ott lesz a picike. :)

Főleg h a menzid sem jött meg és vetélésnek se indultál vagy a vetélés se indult be már nem is tudom h kell ezt mondani...Tényleg bírd ki vhogy ezt az egy hetet...

Nagyon szorítok neked h minden rendben legyen én kelljen újból szomorkodnod, hanem boldogan élvezhesd a kismamaságot és később az anyai örömöket. :) Sok-sok erőt!

2013. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd? Volt valami oka, hogy menzesz után kêt héttel teszteltél? Naná, hogy negatív volt, akkor még csak épp a peteérés környékén tarthattál.
2013. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd első napja és mikor foganhatott meg a baba? Miért teszteltél ciklus közepén, vagyis két héttel a menzesz után, ha meg is jött a menzeszed? Akkor kellett volna együtt lennetek a pároddal. Ha együtt voltatok és most egy menzesz maradt ki még csak, akkor lehet, hogy félreértett téged a doki és tényleg csak öt hetes vagy :-) Kérlek, írj konkrét dátumokat mert így zavaros az egész picit :-)Lehet ez volt a gond a dokinál is...
2013. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,hogy biztattok!09.09-énvolt az utolsó menszim,két hétre rá azért teszteltem,mert hányingereim voltak.Utána is voltunk persze együtt,sőt még azon a napon is,amikor meg kellett volna jönnie.Így is zavaros,mert a petezsák már igencsak jól látható...
2013. okt. 31. 15:37
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, akkor 7+3 napos, ha jól számolom.

Reméljük egy hét múlva jó híreket kapsz.

Drukkolok!

2013. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Előző terhességem nekem is így indult. Az elején még 2 héttel vissza is minősítettek,mondván késői peteérésem volt. Ezek mind UH alapján történtek. Aztán amikor mentem a 12hetes UH-ra már 14 hetesnek írtak. Utolérte magát a cseppen. Csak azt tudom tanácsolni,pihenj sokat,szedj vitamint és drukkolok,hogy a következő UH-n jó híreket kapj!
2013. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, hány naposak a ciklusaid?

Nekem 6+5 naposan csak petezsákot láttak szikhólyaggal.

Ha 5 nappal később volt peteérésed, akkor simán járhattál úgy, mint én.

(Én is bőgtem akkor)


15 hkm

2013. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Létezik,hogy hüvelyi UHn még a szikhólyag sem látszódik a petezsákban?És ha meg nem élő a terhesség,akkor mért nem görcsölök,mért nem fáj?

Köszönöm nektek a válaszokat,belőletek merítek most reményt...

2013. nov. 1. 13:08
 10/18 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. Nekem is vagy 10 percig csinálták az uh-t, és csak egyetlen felvételen látszik khm khm... inkább csak sejthető a szikhólyag.

Totál megértelek. A következő uh-ig én is csak bőgtem meg paráztam. Éreztem, hogy valami baj van.

Aztán nem lett!

Ha ez számít egy kicsit is, akkor nagyon drukkolok neked!

2013. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!