Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám keveset mozog, a doki...

A babám keveset mozog, a doki ugy fogalmazott, hogy nyugodt baba. Normális ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a 12. heti es a 18. heti UH-n is alig mocorgott. Persze mozgatta ő a kezet, lábát de pl ugy kellett ébresztgetni meg böködni, hogy hajlandó legyen mar megfordulni. Meg is fordult de csak olyan felfordulatokkal (semmi bukfenc meg izgés-mozgás). A doki azt mondta hogy nyugodt baba. De en minden baratnomtol azt hallom h alig tudtak meg UH-zni mert annyit ficankolt a gyerek, meg h éjjel nappal rugdal meg ficereg. Normális h ilyen n nyugodt, lusti?? Egyébként 20 hetes vagyok, mikortól kell rendszeresen érezni a mozgást? (en csak időnként veszem észre).
2014. dec. 31. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nap nagy részében alszanak. Persze mozognak akkor is, de nem fognak cigánykereket vetni egy UH kedvéért, ami nekik nem olyan nagy élvezet. :) Örülj neki, ha nyugodt a babád, nagy eséllyel az is marad, ha már kibújt!
2014. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, legkésőbb a 24 kell egyáltalán érezni. Szerintem az a két tízperces UH csak egy kis töredék a baba napjából, nem biztos, hogy mindig lusti. :) Én pontosan 20 hetesen ijedtem meg, meg több mint egy napig egyáltalán nem éreztem őket, be is mentünk a klinikára. Úgy ficeregtek, hogy az ápolónő alig tudta befogni a szívhangokat. Kérdezte is, hogy "most sem érzi?!" Semmit nem éreztem akkor sem. :) Mondta, hogy sok még a magzatvíz meg picikék is, nem minden helyzetben lehet érezni őket. Szóval az, hogy nem érzed, nem jelenti azt, hogy nem ugrabugrál. :) Biztos elfordult máshogy.


21+3 hkm

2014. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hat az első fel órás volt mert annyit bokodott a doki mire le tudta mérni a tarkoredot. De remelem igazatok van :)
2014. dec. 31. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja! :)

41hkm

2014. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze. :) Kisfiam a pocakban írtò nyugis volt. Most a kistestvér vagyok 28 hetes és éjszaka fel se kel csak ritkán egy két mocorgás erejéig. A 18 heti vizsgálatön végig aludt. Vannak babák akik nyugodtabbak nincs ezzel gond.:)
2014. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első babám, 33 hetes vagyok most. Szerintem korai még véleményt alkotni róla, hogy nyugodt-e vagy sem. Nekem a 26. hét után lett sokkal aktívabb, azóta éjjel-nappal meg szinte meg sem áll. :)
2014. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tőlem lehet lusti, nyugis vagy pörgős. Mindegy csak egészséges legyen. Csak azert aggódtam mert körülöttem tényleg mindenkinek örök mozgó a babája. :)
2014. dec. 31. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiam ugyan ilyen volt, màsè majd kiugrott nekem meg csokiznom kellett az uhkra...

Bezzeg most 8hónaposan idekint, màszik minden felè àll fel mindenben alig alszik nappal, meg sem àll, teljesen lefaraszt...

2014. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!